Wiele osób poszukuje perfumeryjnych rozwiązań, które sprawdzą się na imprezie. Niezależnie czy jest to spotkanie z przyjaciółki czy wyjście na dyskotekę, zapach powinien być na tyle mocny i trwały, aby przez całą noc oddawać nasz urok osobisty. Bez wątpienia zapachy wieczorowe to zapachy ciepłe – gdy już znajdziemy taką paletę zapachów wystarczy dobrać odpowiedni zapach do naszej osoby.

Charakter Perfum

Nasza planeta to już kilka miliardów osób na całym świecie, mimo to każdy z nas reprezentuje sobą coś innego. Ta indywidualność, z którą każdy z Nas ma do czynienia powinna być wyczuwalna również w zapachu Naszych perfum – to jeszcze bardziej zaznaczy nasz urok osobisty i pozwoli przyciągnąć takie osoby, które skomponują się z nim. Dobrze dobrany zapach może również podkreślić wszelkie typy Naszej osobowości, w końcu charakter Perfum który wyczuwają osoby dookoła Nas będą kojarzyły z Naszym charakterem. To również dobra okazja do przysłonienia własnych słabości (np. osobowość niepewna dobiera zapach pewny siebie) i pozwolenia sobie na stanie się zupełnie inną osobą.

Rynek Perfum

Top 5 zapachów świata

Na rynku jest kilkaset tysięcy zapachów z czego każdy reprezentuje i przedstawia coś innego, przy dużym szczęściu i zaangażowaniu dobrze skomponowany zapach może już na zawsze pozostać naszym ulubionym. Ciekawy okaże  się z pewnością fakt, że najwięksi producenci światowych marek perfum wyprowadzając swój zapach na rynek muszą stworzyć wraz z nim wielką światową kampanię reklamową – jeśli taka kampania przyniesie pożądane efekty perfum utrzyma się być może już na zawsze na tym przesyconym rynku perfum – jednak w praktyce wygląda niestety tak, że większość nowych zapachów nie utrzymuje się więcej niż 5 lat. To powoduje, że tylko najwięksi wyjadacze zbijają kokosy na swoich zapachach, a w końcu innowacje powinny być bardziej pożądane – to pozwoliłoby każdemu z nas na wybór jeszcze większej ilości zapachów.

Propozycje na imprezę i wieczorowe wypady ze znajomymi

Standardowym zapachem wieczorowym o którym warto wspomnieć  to perfum Chanel No.5 – który jest najpopularniejszym zapachem na świecie. Ten legendarny perfum Chanel N ° 5 podkreślający elegancję i wyrafinowanie, symbol kobiecości do idealna kompozycja dla Pań eleganckich z dodatkiem pazura.

Kolejną odsłoną wartą uwagi jest nieco delikatniejszy, mniej przytłaczający Perfum o świeżym, kwiatowo-drzewny zapachu podkreślający osobowość zmysłową, kobiecą – zapach pełny seksu, któremu żadna męska część społeczeństwa się nie oprze.

Ostatnia propozycja to bogata paleta śródziemnomorskich kwiatów pobudzająca wszystkie zmysły, czyli Perfum Versense – EDT. Naturalne nuty obecne w tym zapachu subtelny podkreślają uczucie wolności i bliskość z naturą.