Wiele osób zastanawia się jakie właściwie korzyści niesie ze sobą zarejestrowanie się w FM WORLD. Najczęściej sam FM kojarzy się albo z książką (45-sek. prezentacja…) – dzięki której poszczególne grupy zajmujące się FM-em rekrutują (sponsorują) nowe osoby albo „prezesami” w garniturach, którzy całymi dniami robią spotkania – co bardziej kojarzone może być z wielką pralniom. Sam MLM (multi-level-marketing), czy często nazywany marketing sieciowy to nie tylko firma, w tym przypadku FM WORLD -ale przede wszystkim osoby zajmujące się tą branżą. W tej sytuacji FM GROUP to przede wszystkim narzędzie dzięki któremu system MLM funkcjonuje – jest pewne źródło, z którego można zamawiać produkty, to samo źródło gwarantuje pewne rozliczenie w ramach programu marketingowego i motywacyjnego i zapewnia szereg innych przydatnych rzeczy. Natomiast Nasze źródło, w tym przypadku FM GROUP nie odpowiada za to w jaki sposób poszczególne osoby zajmują się MLM-em, sprzedażą produktów, w jaki sposób prezentują system i firmę oraz jak do tego podchodzą. To może bardzo odstraszyć jednak na tym etapie nie warto przekreślać samej firmy, która nie jest za to odpowiedzialna.

Firma FM WORLD umożliwia rejestrację na kilka sposobów. Pierwszą z nich jest rejestracja darmowa, na status tak zwanego odbiorcy – rejestrując się każdy otrzymuje -30% zniżki od cen katalogowych i dostęp do panelu z którego można zamawiać produkty.

Kolejne możliwości rejestracji są już dodatkowo płatne, oczywiście płaci się w tej sytuacji za konkretne narzędzie przydatne do pracy, czyli tak zwany starter. Dodatkową korzyścią przy rejestracji płatnej jest możliwość budowania zespołu, inaczej mówiąc budowania sieci sprzedażowej czy po prostu budowania struktury. Oczywiście do każdego rodzaju dodawane są wszystkie katalogi FM WORLD i inne materiały mniej czy bardziej przydatne. Startery są trzy i na wszystkie trzy każdy może się zarejestrować. Pierwszy starter Mini kosztuje 35,90zł i posiada 20 próbek zapachów (osobiście uważam, że są to TOP zapachy Federico Mahora). Jest to dobra alternatywa dla osób, które nie chcą wydać a chcą trochę zarobić sprzedając perfumy przykładowo w rodzinie. Kolejny Duży starter kosztuje 136zł i daje Nam wszystkie próbki zapachów dostępnych wFM WORLD, czyli 150 zapachów Federico Mahora. Jest to dobre narzędzie na naprawdę sporą sprzedaż, wybór jest ogromny i gwarantuje zadowolenie klientów. Ostatnią możliwą formą rejestracji jest rejestracja na Starter Prestige – tu również znajdziemy wszystkie 150 próbek zapachów, jednak sam starter wygląda znacznie okazalej – idealny dla Lidera, który chce zaangażować się w budowanie struktury.

Korzyści rejestracji FM GROUP jest naprawdę wiele i nie każdy kto ma do czynienia z FM GROUP musi robić to co jego koledzy. Opinie są różne i zdania podzielone – nic dziwnego. Wart o być na to odpornym i samemu się przekonać.