Perfumy FM to produkty najwyższej klasy spełniające walory perfum których nie znajdziemy w zwykłych drogeriach stacjonarnych a jedynie w sklepie FM Group po zarejestrowaniu się w klubie. Sama Rejestracja jest szybka i nie zajmuje więcej niż 5 minut, a daje nam ona dostęp do scen specjalnych minus 30% od cen katalogowych FM Group.

Dlaczego warto?

Warto jej dokonać aby mieć dostęp do perfum Federico mahora i odkryć jakość jaką niosą ze sobą luksusowe flakony zapachów damskich i męskich. Przed zapisaniem się do FM World możemy zobaczyć katalogi FM Group w których zobaczymy wszystkie produkty FM a także przeczytamy opisy i poznamy ceny katalogowe przeznaczone dla klientów. Mając dostęp do centralnych po rejestracji WFM możemy sprzedawać produkty FM swoim znajomym i bliskim i zarabiać na marży która wynosi do 43%.

Sprzedając perfumy Federico mahora możemy zarobić nawet do 20 zł na jednym zapachu. Rewelacyjna szansa dla młodych osób które szukają tak zwanej szybkiej gotówki bo nie mogę pozwolić sobie na zaangażowanie w standardową pracę. Katalog FM Group pokazuje nam wszystkie po kolekcje damskie i męskie perfumy Federico mahora. Warto tutaj zacząć od kolekcji Pure która posiada zaperfumowanie na poziomie 20% zapachów damskich i męskich i dzięki temu perfumy są mocne i trwałe. Jednocześnie pojemność wszystkich flakonów z kolekcji Pure 50 ml dlatego stosunek ceny do jakości jest bardzo duży przy uwzględnieniu tak dużej pojemności. Możemy tutaj wybierać spośród oferty kilkudziesięciu zapachów o wielu nutach zapachowych. W przypadku damskich zapachów PURE są to zapachy szyprowe które są ponętne i kuszące, cytrusowe będące radosne i energetyczne, kwiatowe piękne i kobiece, drzewne i wytworne z klasą, orientalne mocne i nieujarzmione. Przypadku zapachów męskich Pure będziemy takie jak szyprowe zmysłowe i przyciągające uwagę, fougere uwodzicielsko męskie, orientalne mocne i olśniewające, drzewne z klasą i na czasie, wodne chłodne i inspirujące, cytrusowe świeże i pobudzające.

Sprawdź sam: Federico Mahora