Łazienka jest jednym z ważnych pomieszczeń w każdym domu, to miejsce gdzie można się zrelaksować, odpocząć po ciężkim dniu. Nie ważne czy jest ona duża czy mała, można ją fajnie zaaranżować. Dlatego mamy dla Państwa kilka propozycji.

Płytki i Mozaiki DUNIN

Dunin to awangardowe wzory marmurowych mozaik oraz płytek kamiennych doskonale komponują się z wystrojem nowoczesnych wnętrz. Elementy mozaik charakteryzują się bogactwem rozmiarów i kształtów. Idealnie nadają się do obudowania wanny jak i do kabiny prysznicowej. W serii znajdują się zarówno wzory naścienne, jak i podłogowe.

Mozaika Midas

Mozaika Midas to wyjątkowo dekoracyjny, a także ekskluzywny produkt wykończenia wnętrz. Wiele rodzai mozaik pozwala dopasować odpowiedni produkt do najbardziej indywidualnych potrzeb. Bogata paleta kolorystyczna i różnorodność stylów, od klasycznych po wzornictwo nowoczesne daje kompozycje mozaik, które mogą wypełnić wiele wymagających aranżacji.

Kamień QUADRO INDUSTRIALIncana decor- kamień dekoracyjny

Kamień dekoracyjny Incana Decor wykonany jest z wysokiej klasy surowców. Połączenie betonu i keramzytu sprawia, że jest twardy jak beton i lżejszy od zwykłego kamienia. Jest to produkt stanowiący doskonałą imitację natury i do złudzenia przypomina kształtem, barwą i fakturą naturalne kamienie. Kamień jest okładziną prezentujący nowoczesny design. Starannie dopracowana powierzchnia i zastosowanie wyjątkowej kolorystyki nadają płytce wyjątkowo realistyczny efekt końcowy. Dzięki zastosowaniu tego kamienia dekoracyjnego nadajemy ścianom bardziej elegancki i przyjemny wygląd.