W dzisiejszych czasach w świecie perfum można spotkać setki a nawet tysiące różnych kompozycji zapachowych dostępnych jako najmocniejsze Perfumy, mniej trwałe jednak utrzymujące się przez długi czas wody perfumowane, czy chociażby średniej klasy wody toaletowe, które w wielu sytuacjach w bardzo dobry sposób spełniają swe zadanie. Oczywiście wybór jest znacznie większy jednak te trzy grupy cieszą się największym zainteresowaniem ze względu na swoją trwałość i intensywność zapachu.

Więcej o perfumach

PERFUMOWANY DRESS CODE

Na półkach sklepowych w typowych drogeriach ceny takich inwestycji to w przypadku perfum nawet 400-700zł za flakon od 30-100ml, w przypadku wód perfumowanych ze względu na mniejsze zaperfumowanie a tym samym trwałość koszt maleje o około 20-40% i w przypadku wód toaletowych ich koszt może zmniejszyć się od 40 do nawet 70% w stosunku do Perfum. Oczywiście zakupy w drogeriach nie są zbyt oszczędne i warto zastanowić się czy lepszym pomysłem byłoby skorzystanie z marek może mniej znanych jednak znacznie tańszych, które w wielu przypadkach proponują produkty o podobnej jakości w cenie znacznie niższej. Koszt tego typu Perfum to dużo mniejsza inwestycja chociażby ze względu na fakt, że niezależnie czy kupimy Perfum, wodę perfumowaną czy wodę toaletową w perfumerii gdzie wydamy dużo czy zainwestujemy we flakony w innych źródłach to w obydwóch przypadkach koszt wyprodukowania zapachu wynosi od 3 do 8zł. Same koszty produkcji wahają się w zależności od złożoności zapachu, od rodzaju konkretnych nut zapachowych oraz od samej produkcji flakonu – w tym przypadku za wygląd również płacimy.

Zapraszamy do nowej Perfumerii www.perfumyswiata.pl w której każdy znajdzie zapach dla siebie a przy tym zaoszczędzi sporą część gotówki – chociażby ze względu na bardzo atrakcyjne ceny, które zaczynają się już od około 30zł za flakon Perfum.