Szukasz swojego sposobu na życie? Zastanawiasz się, gdzie jest Twoje miejsce we wszechświecie? Nie możesz odnaleźć swojego punktu zaczepienia? Jeśli tak, pomyśl o pracy, która będzie sprawiała Ci radość. Znane przysłowie mówi, że jeśli praca będzie przyjemnością, nie będzie pracą…

Jak znaleźć swoją idealną pracę?


Przede wszystkim zastanów się, co sprawia Ci przyjemność i w czym jesteś naprawdę dobry. Świetnie gotujesz? Pomyśl o podjęciu pracy w restauracji! Lubisz piec ciasta i wychodzi Ci to naprawdę dobrze? Otwórz swoją cukiernię! Kochasz szyć i potrafisz wyczarować piękną sukienkę jak z katalogu? Otwórz swoją pracownię krawiecką! Lubisz pisać i zręcznie operujesz słowami? Napisz książkę! Zrozum, że nie ma rzeczy niemożliwych, a jeśli bardzo się czegoś chce, to można absolutnie wszystko. Podejmij życiowe wyzwanie i odważ się kreować otaczającą Cię rzeczywistość – tylko wtedy osiągniesz poczucie spełnienia i satysfakcji.

Jeśli nie interesuje Cię żadna z powyższych opcji…
…myśl dalej. Jesteś kreatywny, przedsiębiorczy, lubisz kontakt z ludźmi? Posiadasz intuicyjne podstawy psychologii, potrafisz ładnie się wysławiać i przyciągasz do siebie znajomych i przyjaciół? Jeśli tak, zastanów się nad sprzedażą. To interesująca forma pracy dodatkowej, którą bez problemu można uczynić swoim jedynym źródłem utrzymania. Sprzedaż w dużej mierze opiera się na nawiązywaniu relacji międzyludzkich i czerpaniu z tego korzyści. Jeśli lubisz rozmawiać z innymi i masz naturalny dar przekonywania, świetnie się tu odnajdziesz.

Sprzedaż poprzez konsulting


Jeśli pomyślałeś „interesujące”, ta praca może być Twoją wymarzoną formą zatrudnienia! Świetną opcją sprzedaży jest praca w charakterze konsultantki – bardzo dobre warunki współpracy proponuje m.in. AVON. Będąc konsultantką, nie masz praktycznie żadnych zobowiązań – jesteś swoim szefem i i dostosowujesz czas pracy do swoich możliwości. Nie spełniasz żadnych norm, nie masz obowiązków – to od Twojego zaangażowania zależy ostateczna wysokość zarobków. Konsultantka AVON sprzedaje kosmetyki – znajomym, przyjaciołom, rodzinie, ludziom z dalszego otoczenia – i zarabia na prowizji. Im więcej zamówień uda jej się pozyskać, tym większy otrzyma rabat na zakupy i tym więcej zarobi! Jak widać, sprzedaż naprawdę się opłaca. Jeśli interesuje Cię elastyczna, kreatywna praca, w której to Ty jesteś sterem, żeglarzem i okrętem, pomyśl o tej formie zatrudnienia. Przekonasz się, że to może być Twój sposób na życie!