Czasami jest tak, że chcielibyśmy sobie trochę dorobić, ale nie bardzo mamy pomysł jak. Zwłaszcza jeśli pracujemy zawodowo i większość dnia spędzamy poza domem, to nie chcemy do tego dokładać jeszcze kolejnych godzin. Dlatego może się okazać, że zainteresuje nas możliwość zarabiania z Avon, ponieważ praca ta będzie przyjemna, dostosowana do nas i co więcej, będziemy mogli ją wykonywać wtedy, gdy sami będziemy chcieli.

Na czym polega ten zarobek?


Przede wszystkim musimy wiedzieć, że praca w Avon, będzie polegała na spotykaniu się z klientami i sprzedaży produktów tej marki. To oznacza, że możemy zarabiać podczas rodzinnych uroczystości, podczas pogaduszek ze znajomymi, stania w kolejce do lekarza, albo siedzenia na placu zabaw. Co więcej, możemy stworzyć stronę internetową na której będą zaprezentowane kosmetyki Avon, a klienci swoje zamówienia będą mogli składać przez specjalny formularz, co sprawi, że ta forma będzie naprawdę bardzo wygodna. Im więcej produktów sprzedamy podczas 3 tygodniowego cyklu katalogowego, tym oczywiście więcej zarobimy. Przy zamówieniu powyżej 3000 zł otrzymujemy upust w wysokości 40%, a to oznacza, że kwota rzędu 1200 zł zostaje w naszej kieszeni. Dodatkowo jeszcze otrzymujemy rabaty na różne kosmetyki, dzięki czemu możemy je kupić znacznie taniej.

SPOSÓB NA DODATKOWY ZAROBEK

Dla najlepszych dodatkowe nagrody


Jeżeli okaże się, że ten dodatkowy zarobek będzie nam wychodził bardzo dobrze i będziemy uzyskiwać naprawdę wysoką sprzedaż, to będziemy mogli liczyć na dodatkowe gratyfikacje. Będzie wówczas szansa, że awansujemy na Lidera i będziemy mogli stworzyć własną grupę konsultantek. Za to nie tylko będziemy otrzymywali dodatkowe pieniądze, ale również będziemy mogli liczyć na różnego rodzaju nagrody w postaci: laptopów, ipodów, ipadów, czy nawet zagranicznych wycieczek. To oznacza, że naprawdę warto się starać i cały czas szukać dodatkowych możliwości pozyskiwania nowych klientów. Im więcej oni zamówień złożą, im wyższa będzie kwota takiego zamówienia, tym większa będzie szansa, że co 3 tygodnie do naszego portfela wpadnie naprawdę spora suma pieniędzy.

Finansowe wynagrodzenie to nie wszystko


Powinniśmy sobie jeszcze zdawać sprawę z tego, że finansowe wynagrodzenie, jakie oferuje nam Avon to nie wszystko. Mamy również możliwość korzystania z różnego rodzaju szkoleń udostępnianych online i prowadzonych na żywo, połączonych z różnymi pokazami. Dowiemy się z nich, jak prezentować różne produkty, jak rozmawiać z klientami, co zrobić aby zwiększyć swoją sprzedaż. Co więcej Liderzy mogą brać również udział w szkoleniach dotyczących rozwoju osobistego, jak również w specjalnych konferencjach, przygotowanych dla najlepszych współpracowników Avon. To oznacza, że poza finansowym wynagrodzeniem, można liczyć jeszcze na dodatkowe gratyfikacje podczas których będziemy mogli jeszcze wiele się nauczyć.

Warto zobaczyć co oferuje nam taka marka jak Avon i w jaki sposób możemy zarabiać na współpracy z nimi. Może się okazać, że będziemy tutaj mogli naprawdę wiele zyskać, a takie łatwo zarobione pieniądze, z pewnością nam się przydadzą.