Firma FM Group została założona w 2004 r przez Artura Trawińskiego I od tamtego czasu do dzisiaj bardzo wiele się zmieniło. Początkowo dostępne w ofercie firmy FM Group były jedynie perfumy które były sprzedawane pod marką Federico mahora. Ten flagowy produkt okazał się tak dużym hitem który dostarcza ostatecznemu konsumentowi dużej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie że firma FM postanowiła rozszerzyć asortyment o inne produkty.

Oferta firmy FM World

Obecnie w FM Group znajdziemy produkty takie jak perfumy FM Federico mahora, chemia gospodarcza, pielęgnacja ciała, kawa i herbata Aurile Make-up i suplementy diety. FM Group Posiada również własną sieć telefonii komórkowej oraz w FM Mobile o to aby poszczególni partnerzy biznesowi mogli się ze sobą swobodnie porozumiewać. Warto również zaznaczyć że w roku 2016 zmieniła logo i obecnie nosi Nazwę FM World. Jest to bardzo dobry znak że chyba cały czas się rozwija i obecnie posiada charakter międzynarodowy. FM World Polska wielu partnerów do dzisiaj rozwija się i osiąga niezależność finansowa dzięki współpracy na bazie produktów wysokiej jakości że marketing wielopoziomowy czyli w biznesie w którym budujemy grupą i opiekujemy się osobami które dołączyły do naszego biznesu. My sami jako nowe osoby posiadamy pomoc od osób bardziej zaangażowane współpracujących już dłuższy czas z FM World i posiadających system który jest łatwy do duplikowania czyli do skopiowania i powiedzenia. To świetnie że tak wielu partnerów biznesowych FM World posiada kompetencje i dzięki nim pomaga nowym partnerem osiągać niezależność finansową rozpoznając tak naprawdę od podstawowych i prostych kroków którymi najczęściej jest prowadzenie pierwszych osób do struktury i sprzedaż produktów FM Group rodzinie, a także znajomym którzy nie byli zainteresowani biznesem marketingu wielopoziomowego.

Opinie o firmie

Opinie na temat FM Group są podzielone jednak każdy kto bliżej spotkał się z firmą FM Group uważa że praca FM może być przyjemna i tak naprawdę nie zabierać dużej ilości czasu i zaangażowania, wszystko zależy to tego tego na czym tak naprawdę nam zależy i co chcemy osiągnąć w pracujący FM Group. Jeśli na przykład zależy nam na stworzeniu biznesu na lata które wypracować będzie nam co miesiąc bardzo dobrą herbatę to zaangażowanie na 100% jest konieczne. Jeżeli zależy nam na dorobieniu dosłownie kilkuset złotych miesięcznie to wystarczy to sprzedawać produkty FM World rodzinie i znajomym i w ten sposób zyskać nawet od 300 do 500 zł. Jak wiadomo czy sprzedaży 1 perfumu możemy zyskać nawet 20zł. Wystarczy pójść do dziesięciu osób w rodzinie aby zarobić 200 zł, a tak naprawdę każdy może zamówić jeszcze inne produkty i wówczas zrobimy jeszcze więcej. W ten sposób w dosłownie 3 do 5 godzin wiele osób zarobiło już 500 zł.