Wiele osób pod nazwą „FM” kojarzy męczących partnerów biznesowych sprzedających perfumy i budujących piramidki. Jak się okazuje większość z nich do końca nie rozumie biznesu marketingu sieciowego bądź sam biznes MLM został im w błędny sposób pokazany. Tak naprawdę nikt nie musi być zwolennikiem tego typu biznesu jednak marketing wielopoziomowy to przedsięwzięcie jak każde inne dlatego warto mieć chociaż jasną i klarowną sytuację na temat tego modelu zarabiania.

Osiągnięcia firmy FM WORLD


Jeszcze do niedawna na początku roku 2016 firma FM WORLD nazywała się FM GROUP. Zmiana logo, szaty graficznej strony a także nazwy z FM GROUP na nową bardziej międzynarodową: FM WORLD to początek międzynarodowej potęgi marketingu sieciowego. To świetna dla Nas polaków, że firma FM GROUP w tak krótkim czasie rozwinęła się na wszystkie kontynenty, jednocześnie prężnie rozwija się do dziś. Wszystko za sprawą zaangażowanych partnerów biznesowych współpracujących z FM WORLD a także samych produktów, które cechują się wyjątkowo wysoką jakością i bardzo atrakcyjną ceną. Plan marketingowy firmy FM WORLD został tak stworzony aby nie ograniczać się co do osiągnięć finansowych przez partnerów biznesowych firmy. Już wielu z nich zarabia przy współpracy z FM WORLD kilkaset tysięcy złotych miesięcznie. To dopiero początek bo jak się okazuje z roku na rok liczba osób niezależnych finansowo współpracujących z FM WORLD (dawniej FM GROUP) cały czas rośnie.

Marketing wielopoziomowy z FM WORLD


Marketing wielopoziomowy, który znany jest również pod nazwą marketingu sieciowego bądź nazywanego skrótowo MLM to bardzo prosty biznes opierający się na kilku podstawowych zasadach. Przed przystąpieniem do realizacji tych zasad należy dobrze rozumieć samą ideę MLM i zasady zarabiania w tym modelu biznesowym. MLM można spokojnie porównać do standardowej hierarchii która kształtuje się w każdej firmie. W przypadku tych większych firm zawsze jest jeden prezes, który bezpośrednio ma pod sobą kilka osób którymi zarządza. Ci zarządzani przez prezesa dyrektorzy bezpośrednio wydają polecenia kierownikom. Kierownicy natomiast bezpośrednio współpracują z managerami – i tak dalej i tak dalej. W ten sposób tworzy się piramidalna hierarchia, która sprawdza się szczególnie dobrze od setek lat. W MLM sytuacja wygląda podobnie z tą różnicą, że osoby znajdujące się bezpośrednio w strukturach nie są pracownikami, a co najwyżej współpracownikami. Dlatego nikt nie może nikomu wydawać poleceń, a sama współpraca opiera się na wspólnych celach do których dąży cała drożyna. Osoby znajdujące się w linii wyżej to osoby bardziej doświadczone i kompetentne, które nowym osobą pokazują ten biznes i pomagają budować własne struktury w marketingu sieciowym. Wszystko opiera się bowiem na systemie, który musi być prosty i łatwy do duplikowania. Jedynie w ten sposób można stworzyć biznes, który po pewnym czasie będzie pracował dla Nas bez konieczności Naszego udziału. Praca z FM WORLD to duża szansa i jak się okazuje wiele osób zyskało na tym bardzo wiele. Praca z FM WORLD to również dobra zabawa i rozwijanie własnych stron charakteru.

ZAKUPY FM WORLD Z RABATEM

Zarejestruj się w FM WORLD (dawniej FM GROUP) i kupuj wszystkie produkty w specjalnych cenach. Rejestracja w FM WORLD jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje, a same produkty zamawiasz tak jak w zwykłym sklepie internetowym z dostawą do domu.

SPRZEDAŻ Z MARŻĄ 43%

Kupując produkty FM WORLD (FM GROUP) w specjalnych cenach możesz sprzedawać je innym z marżą do nawet 43%. W ten sposób na kilku stałych klientach można dorabiać miesięcznie kilkaset złotych. Jest to świetna forma zarobku ponieważ nie zajmuje zbyt wiele czasu, a dodatkowo może nauczyć Nas sprzedaży.

BUDOWANIE GRUPY MLM

Jest to świetna perspektywa dla osób, które chcą więcej od życia. Odpowiednie zaangażowanie i działanie przy współpracy z FM WORLD (FM GROUP) pozwoliło wielu osobą stać się niezależnymi finansowo, dodatkowo jest to świetny sposób na zbudowanie swojej pewności siebie i komunikatywności.

Co to Marketing wielopoziomowy

Marketing wielopoziomowy, nazywany też sieciowym czy MLM – to sposób dystrybucji towarów, który polega na używaniu produktów i stworzeniu grupy zadowolonych konsumentów. Produkty firm działających w branży MLM nie są dostępne w tradycyjnych sklepach, a także nie posiadają reklam w TV, radiu itp. – to pozwala przenieść tę kwotę na jakość produktów i prowizję dla partnerów biznesowych. Każda nowa osoba, która chce rozwijać swoją strukturę w MLM otrzymuje wsparcie od bardziej doświadczonych partnerów. Dzięki tej pomocy praktycznie każdy może odnieść tu sukces i wypracowywać w każdym miesiącu pokaźną sumę. Przy współpracy z FM WORLD już setki osób na całym świecie stało się niezależnych finansowo, a sama firma daje nieograniczone możliwości zarabiania i maksymalne wsparcie dla każdego partnera rozwijającego własne struktury.

Firma FM GROUP WORLD

Firma FM GROUP Polska została założona w 2004 roku przez Artura Trawińskiego, której celem było dystrybuowanie produktów w marketingu wielopoziomowym (MLM). Okazało się to strzałem w dziesiątkę i przy współpracy z zaangażowanymi partnerami biznesowymi FM GROUP stało się największą firmą MLM w Polsce. Obecnie FM GROUP znane jest na całym świecie, a samych oddziałów firmy jest w ponad 40 państwach. To co przemawia również na korzyść firmy FM GROUP Polska to wysokiej jakości produkty oparte o substancje bezpieczne dla zdrowia człowieka. Osoby zainteresowane współpracą z FM GROUP są także zadowolone z możliwości zarobkowych jakie daje firma. Atrakcyjny plan marketingowy sprawia, że każdemu opłaca się współpracować z firmą FM GROUP. FM GROUP w roku 2016r. zmienił nazwę i logo na FM WORLD – po to aby podkreślić międzynarodowy charakter firmy. Obecnie firma FM WORLD (dawniej FM GROUP) zbliża się prężnym krokiem do czołówki światowych firm bazujących na marketingu wielopoziomowym.Sprawdź rejestracja fm group

Warto zadbać o wyznaczenie swojego finansowego celu w czasie współpracy z FM WORLD. To jaki kierunek i cel sobie wybierzemy sprawi, że będzie Nam łatwiej odnaleźć się w działaniach. Te mniejsze cele finansowe z pewnością wymagać będą mniejszego zaangażowania. Duże zarobki, a nawet niezależność finansowa z pewnością zaowocuje pełną determinacją i zaangażowaniem na 100%. Zarabianie z FM WORLD jest o tyle proste, że opiera się na gotowym systemie przygotowanym przez liderów grupy. Wskazówki poniżej pozwolą jasno określić sobie wytyczne i obrać prawidłowy kierunek. Po spełnieniu celu w każdej chwili masz możliwość obrania kolejnego, który okaże się większym wyzwaniem.

Cel finansowy w FM WORLD

Poniższe schematy i wskazówki stanowią propozycję dla partnerów biznesowych FM WORLD. Na ich podstawie masz możliwość uzyskiwać podobne dochody w kolejnych miesiącach. Warto zapoznać się z planem marketingowym FM WORLD. Sama prowizja wypłacana przez FM WORLD uzależniona jest od obrotu własnego, modelowej struktury, różnicy w poziomach między własnym kontem a dolną linią, programów motywacyjnych i szeregu promocji. Do prowizji należy doliczyć również marżę z tytułu sprzedaży produktów FM WORLD Polska co przekłada się na zarobki w FM WORLD.

Cel: 200 PLN / miesięcznie
Wskazówka: Sprzedaż bezpośrednia / zarobek z marży

Początki współpracy z FM WORLD to przede wszystkim sprzedaż produktów z zarabianiem z marży 43%. Sprzedając 1 perfum zarabiamy w granicach 20zł. Wystarczy udać się do kilku znajomych, a także Naszych bliskim (np. ciocia, wujek, babcia) którzy z pewnością skorzystają z oferty wysokiej jakości produktów. Na tej podstawie zarobki rzędu 200zł miesięcznie okazują się być banalnie proste i zajmują wyjątkowo mało czasu.

Warto zrobić:

Noś katalogi zawsze przy sobie, prezentuj je znajomym i rodzinie
Z uśmiechem opowiadaj o produktach wskazując na Twoje ulubione
Stwórz listę stałych klientów – opiekuj się nimi tak aby zawsze mieli Twoje produkty
Przygotuj BOX z produktami, który zostawisz klientom na przetestowanie

Jak zwiększać zyski?

Korzystaj z promocji dostępnych w FM WORLD – np. przeceny i promocje wybranych produktów, udział w programach motywacyjnych, bezpłatna wysyłka. Warto zadbać o udział w programie Na dobry początek, dzięki któremu możemy odebrać zestawy produktów przez pierwsze 3 miesiące współpracy.

Cel: 500 PLN / miesięcznie
Wskazówka: Intensywna sprzedaż bezpośrednia + rabaty za obrót własny

Ten etap to najczęściej rozwinięcie pierwszego. Już posiadasz listę stałym odbiorców zadowolonych z produktów FM WORLD. Dodatkowo coraz więcej osób również chce dokonać zakupu. Na tym etapie warto zadbać o dobry plan, tak aby każdy klient mógł na bieżąco zamawiać produkty. Stały kontakt jest tutaj bardzo istotny, a entuzjazm sprawi, że jeszcze bardziej przyciągniesz do siebie inne osoby. Obrót własny generuje rabat handlowy ze sprzedaży produktów i własnego używania, warto na bieżąco poszerzać listę klientów zwiększając własne zyski.

Warto zrobić:

Noś katalogi zawsze przy sobie, prezentuj je znajomym i rodzinie
Z entuzjazmem opowiadaj o produktach – pokazuj swoje ulubione
Bądź w stałym kontakcie z klientami, zapisuj co zamawiali, pytaj o opinię, dzwoń regularnie pytająć czy coś dla nich zamówić
Przygotuj BOX z produktami, który zostawisz klientom na przetestowanie produktów
Proś o rekomendację i polecenie tak aby Twój klient Cię polecił
Jak zwiększać zyski?

Korzystaj z promocji dostępnych w FM WORLD – np. przeceny i promocje wybranych produktów, udział w programach motywacyjnych, bezpłatna wysyłka. Uczęszczaj na spotkania ze swoim sponsorem. Miej stały kontakt z liderem grupy, który wskaże Ci przydatne wskazówki i porady. Naucz się systemu opracowanego przez Twojego lidera i szukaj zaangażowanej osoby do biznesu MLM.

Cel: 1 000 PLN / miesięcznie
Wskazówka: Sprzedaż bezpośrednia + budowanie grupy MLM

Jesteś na etapie w którym sprzedaż bezpośrednia dobrze Ci wychodzi. Znasz już podstawy sprzedaży i poznajesz biznes MLM. Tutaj zaczynają pojawiać się pierwsze osoby, które chcą się zaangażować. Nowe osoby, które pojawią się w Twojej strukturze zrobią na początku to samo co ty robiłeś wcześniej – zajmą się sprzedażą bezpośrednią dzięki czemu wygenerują obrót w obrębie Twojej struktury. To bardzo dobra wiadomość zarówno dla Ciebie jak i osób dla których ten biznes jest nowy. W ich przypadku zaczynają się pojawiać pierwsze pieniądze ze sprzedaży, która nie wymagała dużej ilości czasu. Ty za to zarabiasz już nie tylko z marży ale również z obrotu wypracowanego w obrębie Twojej struktury.

Warto zrobić:

Noś katalogi zawsze przy sobie, pokazuj możliwości biznesowe MLM, jeśli ktoś nie jest zainteresowany sprzedawaj produkty
Z entuzjazmem opowiadaj o biznesie MLM i produktach
Bądź w stałym kontakcie z klientami i osobami z Twojej struktury. Opieka tych osób jest niezwykle istotna – w późniejszym etapie Twoja grupa Cię zduplikuje.
Przygotuj BOX z produktami, który zostawisz klientom i nowym osobom w grupie po to aby przetestowały asortyment
Proś o rekomendację i polecenie tak aby Twój klient Cię polecił
Ucz się biznesu MLM i przekazuj tą wiedzę osobą w Twojej grupie, pokazuj im system i opowiadaj o produktach
W czasie spotkań z nowymi osobami zadbaj o to abyś miał wszystkie materiały, a także o to aby był stały dostęp do Internetu
Jak zwiększać zyski?

Pokazuj promocje w FM WORLD członkom własnej struktury. Bierz udział w programach motywacyjnych. Na poziomie 9% skorzystaj z nr dodatkowego. Buduj modelową strukturę opartą na 4-6 odnogach. Ucz się biznesu MLM i poznawaj system. Jeśli Twoja grupa dysponuje taką wiedzę poznaj standardy kompetencji. Na tym etapie warto zacząć czytać książki o MLM i biznesie. Szczególnie pomocna może okazać się: Trener marketingu sieciowego Edward Ludbrook – która pokazuje jak kompetencje i ich nabywanie jest istotne w marketingu wielopoziomowym.

Cel: 2 000 PLN / miesięcznie
Wskazówka: Sprzedaż bezpośrednia (zarobek z marży) + budowanie grupy w marketingu sieciowym

Wynagrodzenie w tej wysokości z powodzeniem wypracujesz dzięki sprzedaży bezpośredniej, czyli zarobkowi z marży i zbudowaniu struktury na poziomie efektywności 18%. Istotna na tym etapie jest pomoc osobą w Twojej strukturze. Jeśli oni osiągną takie wyniki jak ty – ty osiągniesz jeszcze wyższe.

Jak zwiększać zyski?

Bierz udział w programach motywacyjnych. Na tym etapie warto postawić na program Witaj w domu z możliwością odebrania podwójnej prowizji. Dodatkowo niezwykłą okazją może okazać się szkolenie LUX z tytułu programu motywacyjnego Wyprawa po wiedzę. Bierz udział również w szkoleniach, cały czas nabywaj kompetencji.

Cel: 3 500 PLN / miesięcznie
Wskazówka: Budowanie grupy w marketingu sieciowym

Wynagrodzenie rzędu 3 500 PLN można uzyskać już na poziomie efektywności Złotej Magnolii (21%). Dodatkowo program motywacyjny Witaj w domu może przynieść dodatkowe wynagrodzenie na poziomie 2000zł miesięcznie. Po spełnieniu kwalifikacji mamy 21% zagwarantuje Nam również pełną dopłatę do podstawowej wersji luksusowego samochodu marki Mercedes bądź Mazda.

Poza poziomem:

wprowadzić posiadany Numer Dodatkowy na wyższy poziom efektywności
wziąć kolejny Numer Dodatkowy i rozwinąć go do dowolnego poziomu efektywności