Rejestracji w FM WORLD dokonać można na dwa statusy – status użytkownika i status klient (odbiorca). Rejestracja na status klienta z założenia jest darmowa i umożliwia dokonywanie zamówień wszystkich produktów FM WORLD ze zniżką (-30% od katalogu = 43% marży). Status użytkownika umożliwia sprzedawanie produktów FM WORLD i budowanie grupy w oparciu o marketing sieciowy. W tym przypadku do wyboru mamy zestawy startowe, czyli próbki perfum i katalogi produktów, które są namacalnym narzędziem do pracy. Taki starter pozwala Nam pokazać klientom produkty w katalogach i przedstawić zapachy, które będą mogli kupić. Podobnie jest w czasie budowanie grupy. Osoby, które zaprosimy na spotkanie przez nasz starter sprawdzą pełen asortyment firmy i poczują jakość perfum. Jeszcze lepiej w tej sytuacji mają osoby, które poza starterem posiadają swoje własne produkty, które klienci chętnie sprawdzą przed zakupem, a nowe osoby przetestują przed rejestracją w FM WORLD. Lekki start to forma promocji polegająca na tym, że każdy ma możliwość zarejestrowania się w FM WORLD na dowolny status (również użytkownika) bez konieczności zakupu startera. Oznacza to to że każdy może zarejestrować się w FM WORLD po to aby kupować, sprzedawać i budować grupę zupełnie za darmo. Warto wykorzystać promocję LEKKI START to rekrutowania nowych osób.

Zasady udziału w promocji

trzeba zostać Partnerem Biznesowym FM WORLD POLSKA w terminie od 04.01.2017 r. od godz. 8:00 do 31.03.2017 r. do godz. 21:59; w czasie rejestracji nowy Partner może wybrać dowolny status, na którym chce działać, przy czym status Sprzedawcy i Reklamującego wymagają dostarczenia dodatkowych dokumentów;
wszystkie osoby zarejestrowane w Klubie FM WORLD na statusie Odbiorcy, mogą w czasie obowiązywania promocji zmienić go na dowolny inny status bez konieczności zakupu Zestawu Startowego.
Promocja jest aktualnie obecna jednak na strefie partnera należy sprawdzić jej aktualność.