Zbliżają się wakacje, a więc okres kiedy wielu ludzi, zwłaszcza młodych szuka jakiegoś dodatkowego zajęcia. Takiego, które pozwoli im zarobić, aby mogli później wyjechać na wymarzone wakacje, czy spokojnie kupić jakieś fajne rzeczy do szkoły. Szukają oni wśród różnych prac, przede wszystkim związanych z rozdawaniem ulotek i zbieraniem owoców. Z pewnością nie jest to praca ani łatwa, ani przyjemna, a przecież można dodatkowe pieniądze zarobić, w znacznie przyjemniejszy sposób. Wystarczy tylko wejść na stronę Avon i sprawdzić, co oni mają do zaproponowania.

Praca dla każdego


Avon każdemu, bez względu na jego doświadczenie zawodowe, wiek czy płeć, ma do zaoferowania pracę konsultanta, który będzie sprzedawał ich kosmetyki. Oczywiście nie wiąże się to z wystawaniem na ulicach i zachęcaniem do kupowania, jak i nie ma potrzeby chodzenia po domach. Nic z tych rzeczy, praca w Avon jest przyjemna, a co więcej, sami decydujemy, w jaki sposób chcemy ją wykonywać. Jako główne narzędzie pracy dostajemy katalog, który zawiera wszystkie produkty dostępne z aktualnej ofercie. Ten katalog zawsze możemy mieć przy sobie, a to oznacza, że możemy go pokazać wśród osób z rodziny, kolegów i koleżanek z pracy, na uczelni. Możemy także umówić się z jakimś zaprzyjaźnionym sklepem, że ten katalog u nich zostawimy, tak aby klienci mogli go przejrzeć i coś zamówić. Jeśli skorzystamy z tej ostatniej opcji, to warto pamiętać, aby na takim katalogu, wyraźnie napisać kontakt do nas, tak aby zainteresowane osoby mogły złożyć u nas swoje zamówienie. Jak widać, sami decydujemy w jaki sposób chcemy pracować, na jakiej grupie klientów chcemy się przede wszystkim skoncentrować. Co ważne nie mamy tutaj wyznaczonych godzin pracy, a więc pracujemy wtedy kiedy chcemy. To wszystko sprawia, że jest to idealna praca także dla osób, które szukają dodatkowej pracy, ale jednocześnie nie mają już czasu, żeby podjąć taką, która będzie im zabierała po kilka godzin każdego dnia. Tutaj nawet rozmowa z przyjaciółmi, przy odpowiednim jej poprowadzeniu, może się skończyć otrzymaniem sporego zamówienia. A musimy pamiętać, że zamówienie w wysokości 1000 zł pozwoli nam zarobić w granicach 300 – 400 zł. Do tego, katalogi pojawiają się co 3 tygodnie, a więc my co tyle dni, mamy nowe możliwości na zarobienie jeszcze większych pieniędzy.

Mamy więcej możliwości

Pracę można wykonywać z dowolnego miejsca

Jeśli ma to być nasza praca dodatkowa na wakacje, to warto sobie uświadomić, że będziemy mieli wówczas więcej możliwości. Wychodząc na plażę będziemy mogli korzystać z produktów Avon, a to będzie oznaczało odpowiednią reklamę, która być może zachęci kolejne osoby do złożenia zamówienia. Zawsze też, możemy przeglądać katalog w kolejce do lekarza, siedząc na plaży czy w komunikacji miejskiej, a jak zauważymy, że ktoś się nim zainteresował, to mu go pokazać. Wbrew pozorom sprzedaż kosmetyków Avon jest przyjemnym zajęciem, a ponieważ ludzie wiedzą o ich dobrej jakości, to nie powinno być dla nas zaskoczeniem, że tak chętnie je kupują. Dodatkowo warto tutaj podkreślić, że przy tego typu sprzedaży, bardzo ważne jest nasze podejście do klienta, rozmowa z nim, odpowiednie przedstawienie produktu. W takich sprawach mogą nam pomóc szkolenia online, do których uzyskamy dostęp od razu, gdy tylko zarejestrujemy się jako konsultanci Avon. Szybko się przekonamy, że taka praca nie wymaga od nas zbytniego wysiłku, a ponieważ nie będziemy mieli ustalonego minimalnego zamówienia, jakie musimy złożyć, to nie będziemy się tutaj niczym stresować. Dlatego właśnie coraz więcej osób zapisuje się do grona konsultantów Avon. To właśnie tutaj jest możliwość zarobienia konkretnych pieniędzy, uzyskania tańszych kosmetyków, przy jednoczesnej pracy w takich warunkach, które najbardziej będą nam odpowiadały.

Warto zobaczyć jaką ofertę dla swoich konsultantów ma Avon. Może się okazać, że zyskamy tutaj znacznie więcej, niż pierwotnie zakładaliśmy. Zwłaszcza, że im większe będzie nasze zamówienie, tym większy będzie nasz zarobek. Dlatego też, wszelkie sposoby na zdobywanie klientów są dozwolone.