Praca większości ludzi kojarzy się z wysiłkiem, z przymusem, z tym, że nie do końca robimy to co byśmy chcieli. Oczywiście są wyjątki, gdy praca jest jednocześnie naszą pasją, ale trzeba przyznać, że takie osoby są w mniejszości. Jeśli do tego dochodzi fakt, że potrzebujemy jakiejś dodatkowej pracy i już myślimy o kolejnych godzinach spędzonych w zamknięciu, to może się okazać, że tak naprawdę nie będziemy mieli w sobie odpowiedniej energii do działania. Na szczęście jak się okazuje, możemy podjąć pracę dodatkową, która będzie przyjemna, nie będzie wymagała od nas wielkiego poświęcenia, ale przy odrobinie zaangażowania i dobrej woli, będziemy mogli naprawdę fajnie zarobić. Gdzie takie coś jest proponowane?

Avon docenia zaangażowanie

Jeżeli szukamy pracy dodatkowej, w której nie będziemy musieli codziennie przesiadywać wielu godzin, a jednocześnie swoje obowiązki będziemy mogli wykonywać tak, jak będzie nam odpowiadało, to z pewnością powinniśmy popatrzeć na propozycję Avon. Praca bez zobowiązań, bez wyznaczanych z góry celów, które musimy osiągnąć. Dodatkowo możliwość uzyskania realnych pieniędzy nawet powyżej 1000 zł, jeśli tylko zaangażujemy się w sprzedaż ich produktów i będziemy w tym celu sięgać po wszystkie dozwolone środki. Możliwości do wyboru jest tutaj mnóstwo, kreatywność też jest dozwolona, a jeśli nasze działania będą zgodne z prawem i będą prowadziły do uzyskania większej sprzedaży, to z pewnością będziemy zadowoleni. Ale warto wiedzieć, że Avon nasze zaangażowanie wynagrodzi nie tylko finansowo. Poza gotówką, na której z pewnością bardzo nam zależy, możemy liczyć również na różnego rodzaju materialne nagrody. Jeśli uzyskamy ustaloną na dany katalog minimalną sprzedaż, to możemy liczyć na znacznie tańsze kosmetyki, albo na różnego rodzaju artykuły przydatne do domu. Dodatkowo jako konsultanci mamy możliwość się dokształcać i awansować, a to może doprowadzić do sytuacji, gdzie znajdziemy się w gronie najlepszych konsultantów marki Avon. Wówczas będziemy mogli liczyć na znacznie droższe prezenty, takie jak zagraniczne wycieczki czy nawet samochody.

Możemy liczyć na wsparcie

Co ważne, chociaż Avon pozostawia swoim konsultantom dowolność w zdobywaniu i utrzymywaniu klientów, to jednak cały czas możemy liczyć na jego pomoc. To oznacza, że możemy korzystać z różnego rodzaju szkoleń, które są oferowane w internecie, ale możemy także udać się na kursy stacjonarne. Dowiemy się na nich, jak rozmawiać z klientami, jak zachwalać poszczególne produkty, ale także można się dowiedzieć, w jaki sposób robić makijaż czy korzystać z różnych gadżetów Avon, tak aby zachęcały one do korzystania z tych produktów. W razie potrzeby, zawsze też możemy się zwrócić o pomoc do swojego Lidera grupy, a to oznacza, że zawsze możemy liczyć na spore wsparcie profesjonalistów, którym także zależy na tym, aby nasza sprzedaż osiągała jak największe wyniki.

Avon dostarcza potrzebne materiały

Warto także wiedzieć, że Avon swoim konsultantom dostarcza potrzebne materiały. Poza katalogiem, który powinien być ich głównym narzędziem pracy, mają oni również gazetkę Focus, w której mogą się zapoznać z produktami, jakie pojawią się w kolejnym katalogu, a także z bonusami, jakie czekają ich w katalogu obecnym. Dodatkowo konsultanci mogą korzystać z gazetki Netto, w której znajdą wiele ciekawych i znacznie przecenionych produktów tej marki, a dla klientów można będzie zamówić różnego rodzaju próbki, tak aby mieli oni okazję bliższego zapoznania się z danym produktem. Można tutaj również zainwestować w gadżety z logo Avon, tak aby w każdym momencie być reklamą tej marki i zwiększać swoje szanse na zdobycie nowych klientów.

Avon to marka, która pozostawia nam wolną rękę jeśli chodzi o zdobywanie klientów i sprzedaż. Jednocześnie mimo że nie stawia żadnych wymagań, chętnie służy pomocą. Jeśli zaangażujemy się w tą współpracę, to możemy być pewni, że wiele dzięki temu zyskamy. Kto wie, może praca, która miała być pracą dodatkową na wakacje, z biegiem czasu stanie się głównym źródłem utrzymania?