Wakacje na końcu świata, wymarzona kreacja od znanej projektantki, butelka ulubionych perfum, a może wizyta w ekskluzywnym salonie kosmetycznym? Każda z nas ma w sobie potrzebę luksusu. Pożądamy przyjemności, chcemy się rozpieszczać – to naturalne pragnienia, które odczuwa każda z nas. Od czasu do czasu warto zrobić dla siebie coś dobrego, a żeby móc sobie na to pozwolić, bez dwóch zdań przyda się dodatkowa gotówka. Jeśli chciałabyś dobrze zarabiać i być swoim własnym szefem, mamy dla Ciebie świetny pomysł na biznes – zostań konsultantką AVON i przekonaj się, że to naprawdę się opłaca.

Kim jest konsultantka AVON?


Mówiąc krótko – panią swojego czasu! Konsultantka to osoba, która w żaden sposób nie zależy od innych osób, nikomu nie podlega ani nie musi się tłumaczyć. Samodzielnie stawia przed sobą cele i systematycznie dąży do ich osiągnięcia. To zajęcie ma naprawdę sporo zalet, a jednocześnie daje liczne szanse rozwoju, które w biznesie nie zawsze są tak oczywiste. Aby zostać konsultantką i zostać swoją szefową, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej i przesłać go dalej. Już w momencie rejestracji otrzymasz wsparcie ze strony doświadczonych osób i innych konsultantek oraz opiekunek, które chętnie udzielą Ci rad, odpowiedzą na Twoje pytania i nauczą Cię, jak zacząć zarabiać własne pieniądze.

Pełna swoboda działań


Zostań konsultantką i otwórz przed sobą możliwości rozwoju. Potrzebujesz świetnego pomysłu na biznes? Rozważ tę opcję i przekonaj się, że naprawdę warto. Przede wszystkim praca w charakterze przedstawicielki firmy kosmetycznej nie ma ustalonych odgórnie godzin, nie musisz spełniać norm ani realizować niczyich poleceń. Tylko od Ciebie zależy, ile czasu dziennie będziesz poświęcać na pracę – Twoje zaangażowanie w prostej linii przekłada się na wysokość zarobków, które mogą osiągnąć naprawdę imponujący pułap. Nic nie ryzykujesz, a możesz dużo zyskać!

Pomysł na biznes – to jest to!

Idealny pomysł na biznes to marzenie przedsiębiorczych, kreatywnych kobiet, które szukają swojego miejsca i przepisu na sukces. W roli konsultantki – albo liderki – sprawdzą się energiczne, dobrze zorganizowane kobiety, które wiedzą, czego chcą, a na co dzień dążą przede wszystkim do samorealizacji. Chcesz się wyróżniać? Nie interesuje Cię praca na etacie? Nie chcesz podlegać komuś innemu? Marzysz o opłacalnym zajęciu? Już dziś rozważ opcję dołączenia do konsultantek AVON, a przekonasz się, że to, co do tej pory pozostawało w sferze marzeń, naprawdę jest możliwe. Ta opcja wyróżnia się na tle innych pomysłów na biznes – warto ją wypróbować.