Bez względu na to w jakim wieku jesteśmy, zdarza nam się iść na imprezę. Oczywiście, nasz wiek przeważnie decyduje o tym, na jakiego rodzaju imprezę idziemy. Im młodsza osoba, tym mniej oficjalne wieczorne wyjścia. Każde wyjście jest jednak okazją do podkreślenia swojej osobowości oraz zmysłowości. Wybór odpowiednich perfum na imprezę, wbrew pozorom, nie jest łatwym wyborem. Zapach towarzyszący nam na imprezie powinien intrygować a zarazem przyciągać.

Wieczorowe nuty zapachowe

Na wieczorowych wyjściach, przeważnie chcemy delikatnie prowokować i być bardziej pewni siebie niż za dnia. Warto więc wybierać takie zapachy, które podkreślą naszą odważną stronę charakteru. Takimi zapachami są nuty korzenne, orientalne i drzewne. Nuty takie jak mchu dębowego czy wetiweru sprawią, że staniemy się tajemniczy i intrygujący. Orientalne zapachy sprawią, że staniemy się wyjątkowi wśród otaczających nas osób. Są to zapachy odważne, potrafiące nas przenieść w egzotyczną rzeczywistość.

Kobiece wybory imprezowej kompozycji

Wieczorowe, intrygujące i intensywne, to charakterystyczne cechy zarówno Dior Midnight Poison jak i Versace Crystal Noir. Dzięki nim poczujemy niespotykaną pewność siebie. Zapach będzie towarzyszył nam i naszemu otoczeniu. Obie kompozycje sprzedają się na polskim rynku bardzo dobrze. Jednak nie są bestsellerami, dzięki czemu istnieje małe prawdopodobieństwo, że ktoś w naszym otoczeniu będzie pachniał tak samo jak my. Świetnym wyborem na szaloną, całonocną imprezę, są perfumy Lancome, La Vie Est Belle. Chociaż jest zbliżony do Chanel Coco Mademoiselle, to jednak ma w sobie to ‘coś’. Ten dodatkowy element charakteru, dzięki czemu świetnie sprawdzi się na imprezie. Jeśli lubimy akcenty kwiatowe, warto zainteresować się zapachem Hugo Boss Intense. Ta korzenno-kwiatowa kompozycja przez całą noc utrzyma się na ciele oraz na ubraniu. Zapach ten jest intensywny, jednak nie przyczyni się do bólu głowy osób z naszego otoczenia.