Piękne zapachy to coś, co uwielbia większość z nas – bez względu na wiek i płeć. Lubimy otaczać się pięknymi woniami i nutami zapachowymi, które dodają nam pewności siebie, podkreślają cechy osobowości, intrygują i kuszą otoczenie. Flakon dobrych perfum to także kwintesencja luksusu – oryginalne zapachy nie są tanie, więc pozwalamy sobie na nie tylko od czasu do czasu, a potem używamy tak, by starczyły nam jak najdłużej. Buteleczki z drogocennym płynem pięknie prezentują się na łazienkowej półeczce czy toaletce, towarzyszą nam w podróżach i są ważnym uzupełnieniem każdej stylizacji na co dzień i od święta – wielu z nas nie wyjdzie z domu, nie spryskawszy się ulubionym zapachem.

Świetny pomysł na prezent

perfumy FM WOrld

Z wspomnianych wyżej powodów perfumy świetnie nadają się na prezent. To luksusowy drobiazg, z którego ucieszą się wszyscy bez wyjątku. Ponieważ oryginalne, prawdziwe perfumy są drogie, taki prezent będzie wyrazem szczerych, silnych uczuć – takich niespodzianek nie robi się byle komu, ale tylko najbliższym, bliskim sercu ludziom. Z flakonika z ulubionym zapachem ucieszy się żona, narzeczona, dziewczyna, mama, mąż, tata, córka i syn – wszyscy, którzy lubią o siebie dbać i przykładają dużą uwagę do detali. To doskonała opcja na prezent gwiazdkowy, urodzinowy czy imieninowy – a także na niespodziankę bez okazji, kiedy np. chcemy komuś powiedzieć coś ważnego.

Dlaczego perfumy, a nie woda perfumowana?

REKLAMA FIRMY FM WORLD

Bo perfumy są prawdziwe, a woda perfumowana tylko przypomina oryginał. Perfumy mają wyższe stężenie olejków eterycznych – ich nasycenie wynosi od 20 do 40% – zaś wody dużo niższe, bo wahające się na poziomie 10-15%. Z tego względu perfumy są wydajniejsze oraz trwalsze od wód perfumowanych i wystarczy dosłownie kropla, by uzyskać intensywny, intrygujący zapach, którzy utrzyma się na skórze, włosach i ubraniu nie przez kilkanaście godzin, ale nawet przez kilka dni. Każdy, kto kiedykolwiek kupował perfumy wie, że są drogie i często nie można ich dostać w sieciowych drogeriach. Właśnie dlatego butelka prawdziwych perfum jest tak efektowna – niełatwo ją kupić, a jej cena nie należy do najniższych. Jednocześnie te pozorne mankamenty są atutami, ponieważ na markowy flakon mogą sobie pozwolić nieliczni, a taki drogocenny prezent naprawdę robi wrażenie.

Jakie perfumy kupić na prezent?


Wszystko zależy od tego, kto ten podarunek otrzyma. Warto wziąć pod uwagę cechy osobowości i charakteru osoby, której chcemy zrobić niespodziankę. Silne, pewne siebie i energiczne kobiety kochają mocne, duszące, zmysłowe zapachy, więc z pewnością spodoba im się wiele propozycji od Versace, Gucci czy Kenzo. Dziewczęce, subtelne panie i miłośniczki motywów kwiatowych pokochają z kolei cytrusowe, lekkie perfumy od Dolce Gabbana czy Calvina Kleina. Na rynku naprawdę nie brakuje przeróżnych kompozycji zapachowych – od nut owocowych przez kwiatowe i piżmowe, które drażnią wszystkie zmysły. Wśród zapachów męskich też nie brakuje atrakcyjnych propozycji – zarówno dla zdecydowanych, pewnych siebie mężczyzn, jak i amatorów swobodnego, nonszalanckiego imagu. Krótko mówiąc – jeśli chcesz komuś kupić perfumy, nie będziesz miał problemów z wyborem flakonu o intrygującym aromacie.