Firmy działające na zasadzie MLM wzbudzają często mieszane uczucia. Czym tak naprawdę jest system MLM? MLM (multi-level marketing) to system marketingu wielopoziomowego. Działa on na zasadzie sprzedaży produktów z zupełnym pominięciem klasycznego systemu sklepowego. Oparty jest wyłącznie na niezależnych handlowcach.

FM GROUP

Założona w 2004 roku firma FM GROUP, przez 12 lat obecności na polskim rynku, stała się liderem systemu MLM. W Polsce dysponuje ona grupą 185 000 partnerów biznesowych. Na całym świecie jest ich ponad pół miliona. Te liczby świadczą o ogromnym zainteresowaniu i popularności produktów FM GROUP zarówno w Polsce jak i na świecie. Gdyby nie wysoka jakość produktów oraz duża ich różnorodność, firma z pewnością nie uzyskałaby aż takiego zaufania klientów.

Jakie spotkamy opinie o firmie FM GROUP?

Tak jak każda firma, FM GROUP ma swoich przeciwników oraz zwolenników. Na szczęście każdy może przekonać się na własnej skórze o tym, jak działa firma oraz jakimi produktami dysponuje, poprzez zamówienie produktów lub rozpoczęcie współpracy z FM GROUP. Firma wspiera mikroprzedsiębiorczość poprzez liczne szkolenia oraz profesjonalne doradztwo biznesowe. Każdy partner może skorzystać z pomocy, oferowanej przez FM. Współpraca z FM może być również sposobem na dorobienie sobie do swojej stałej pensji. Sprzedaż produktów FM nie wiąże się z ustalonymi godzinami pracy, czy nieosiągalnymi harmonogramami sprzedaży. Każdy odpowiedzialny jest za własne wyniki i za swoją organizację czasu. Jest to niezmiernie dużym atutem dla wielu partnerów biznesowych. Część osób na co dzień wybiera produkty FM GROUP. Związane jest to zarówno z bardzo dobrą jakością jaką oferują, oraz ich konkurencyjną ceną. Konkurencyjne ceny mogą być uzyskane dzięki pominięciu systemu sklepowego. Produkt zamówiony przez klienta trafi do niego od razu z rąk partnera biznesowego, który zamawia produkt wprost od producenta. Pomijane są koszty logistyczne, koszty wynajmu sklepu czy zatrudnienia sprzedawców. Warto samemu przekonać się o zaletach marki i produktów FM GROUP.