W tych czasach prawie każdy człowiek, zarówno kobieta jak i mężczyzna bardzo często używa różnego rodzaju perfum. Niektórzy nawet kupują bardzo drogie i luksusowe perfumy.

Najbardziej znane

Najbardziej znane i najdroższe są: Clive Christian No. 1 Imperial Majesty, które kosztują około 1330 zł za 1 ml. Są one bardzo drogie, lecz popularne. Tylko bogata osoba może sobie na to pozwolić. Kolejnymi, lecz tańszymi perfumami są: Baccarat Les Larmes Sacrees de Thebes, które natomiast kosztują około 735 zł za 1ml. Te perfumy również należą do najdroższych na świecie. Trzecimi są: Clive Christian No. 1, cena tych perfum nie przekracza 232 zł, oczywiście za 1ml. Są to wprost królewskie perfumy, a cena nie jest strasznie wygórowana. Używając ich każdy człowiek może się poczuć wyjątkowo. Dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na droższe perfumy mogą równie dobrze zakupić tańszy flakonik tego wybornego zapachu, jednakże jest on o mniejszym stężeniu.

Tańsze nie znaczy gorsze

Kolejnymi, jeszcze tańszymi perfumami są: Hermes 24 Faubourg. Cena w tym przypadku naprawdę nie jest wysoka. Oczywiście jest wiele osób, które również nie mogą sobie na nie pozwolić ze względów finansowych. A kosztują one około 162 zł za mililitr. Kolejną jeszcze tańszą propozycją perfum jest: Caron Poivre, które kosztują 108zł, oczywiście za 1ml. Szóstymi również popularnymi perfumami są: Jean Patou Joy. Cena w tym przypadku jest niska. Jednakże bardzo wiele osób również nie ma wystarczająco dużo pieniędzy by je kupić. Cena wynosi 86 zł z mililitr. Te perfumy mają naprawdę fantastyczny zapach. Natomiast perfumy JAR Bolt of Lightning kosztują już tylko 82 zł. Ten zapach przypomina powietrze tuż po uderzeniu pioruna. Najtańszymi wersjami perfum są: Annick Goutal Eau d’Hadrien, które kosztują 48 zł, Shalini kosztujące 44 zł za 1 mililitr. Perfumy Chanel No. 5 są już najtańsze z możliwych. Zamykają one również tym samym zestawienie 10 najdroższych perfum na świecie. Te perfumy są z pewnością najbardziej rozpoznawalne, mimo iż są najtańsze z całej dziesiątki.