Niejednokrotnie jest tak, że szukamy możliwości na dorobienie sobie, ale nie chcielibyśmy wychodzić na długie godziny z domu. Dotyczy to zarówno osób, które pracują już gdzieś na etacie, jak i uczniów, czy młodych mam. Dlatego też, coraz więcej osób szuka możliwości zarobku w internecie, nie raz narażając się na oszustwa i wykorzystanie. A przecież jest firma, która znana jest od lat, która zrzesza w swoich szeregach już wielu ludzi i która także daje możliwość zarabiania, przy wykorzystaniu możliwości, jakie daje internet.

Jak to wszystko działa?

Jeśli chcemy pracować online i mieć pewność, że w żaden sposób nie zostaniemy oszukani, to koniecznie trzeba sprawdzić jak działa Avon. Rejestrujemy się przez ich stronę internetową, wypełniając odpowiedni formularz i podając niezbędne dane. Nie musimy tutaj za nic płacić, ani składać żadnych deklaracji, co do uzyskiwanej sprzedaży. Dodatkowo podczas takiej rejestracji otrzymujemy dostęp do strony internetowej, na której będziemy mieli wszystkie niezbędne informacje, odnośnie oferowanych produktów, możliwości ich zamawiania, zniżek czy promocji. Co więcej, przez taką stronę, będziemy mogli się także kontaktować z Avon, jeśli coś będzie dla nas niejasne. Wszystko zostanie nam tutaj dobrze objaśnione.

To nie jest trudne

Warto sobie zdawać sprawę z tego, że należenie do grona Avon, nie jest trudnym zadaniem. Możemy rozdawać katalog papierowy wśród rodziny i znajomych, możemy udostępniać w internecie link, do naszego katalogu internetowego, a wszystkie zamówienia będziemy składać przez stronę internetową, do której będziemy mieli dostęp. Następnie tam też będziemy mieli informacje ile i do kiedy musimy zapłacić za fakturę, tak abyśmy mieli pewność, że nic ważnego nie zostanie przez nas przeoczone. Paczkę z zamówieniem możemy odebrać w dogodnym dla nas punkcie, albo możemy ją zamówić z dostawą do domu, co też sprawi, że nigdzie nie będziemy musieli wychodzić. Pierwszych klientów możemy zdobywać wśród znajomych, rodziny, współpracowników. Im większa jednak będzie sieć naszych klientów, tym więcej będziemy mogli zarobić. Dlatego też tak ważne jest to, aby oferować produkty Avon w jak największej ilości miejsc, żeby ciągle zdobywać nowych klientów, bo przy odpowiedniej ich ilości, może się okazać, że będziemy w stanie zarobić nawet powyżej 1000 zł, a to już jest całkiem niezła ilość pieniędzy. Zwłaszcza że mamy szansę ją uzyskiwać co trzy tygodnie, bo właśnie taki jest czas trwania katalogu. Dodatkowo trzeba powiedzieć, że przy tego typu działaniach możemy opierać się tylko na internecie, ale jeśli chcemy, możemy też organizować różnego rodzaju spotkania pokazowe, czy wystawiać się w centrach handlowych.

Warto zobaczyć jak działa taka praca online. Co ważne, decydując się na współpracę z Avon, mamy pewność, że faktycznie uda nam się sporo zarobić, a do tego jeszcze mamy szansę korzystać z tańszych kosmetyków. Co więcej, warto tutaj podkreślić, że przy takiej pracy, nie musimy się wiele narobić, a zyski będą naprawdę odczuwalne.

Chcielibyśmy sobie trochę dorobić, aby móc więcej pozwolić sobie na wakacjach? Jednocześnie obawiamy się, że już nam nie starczy czasu na takie dodatkowe prace, bo przecież mamy też jeszcze inne obowiązki? Na szczęście możemy skorzystać z oferty pracy dodatkowej, dzięki której będziemy mogli nie tylko zarobić, ale także będziemy mogli liczyć na dodatkowe gratyfikacje i na to, że daną pracę będziemy wykonywać z prawdziwą przyjemnością.

Ciekawą ofertę ma Avon

Jeżeli szukamy ciekawej pracy na wakacje i chcemy mieć pewność, że zarabianie nie będzie się wiązało z żadnymi sankcjami, to koniecznie powinniśmy popatrzeć na ofertę Avon. Możemy tutaj zgłosić się jako konsultanci tej firmy, a wówczas będziemy się zajmowali rozprowadzaniem jej kosmetyków i innych produktów, przez nią oferowanych. To co powinno być dla nas najważniejsze, to fakt, że w Avon mogą pracować zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie ma też znaczenia nasz status społeczny, zawodowy, ani nasz wiek. Tak naprawdę liczą się tutaj dobre chęci, które mają doprowadzić do tego, żebyśmy jak najwięcej sprzedawali. To ważne, jeśli chcemy zarobić, bo jeśli uzyskamy sprzedaż w granicach 150 zł, to możemy liczyć na to, że otrzymamy jakieś 10-20 zł zarobku, jednak już złożenie zamówienia na kwotę 3000 zł, pozwala na pozostanie w naszym portfelu ponad 1000 zł, a to już z pewnością jest całkiem ładna kwota.

Sami decydujemy jak pracujemy

Ważne będzie tutaj z pewnością też to, że sami decydujemy o tym, w jaki sposób pracujemy. Możemy rozdawać katalogi po rodzinie i znajomych, możemy udostępniać internetowy katalog na różnych portalach społecznościowych, a każdy kto będzie zaznaczał zamówienie w takim katalogu, będzie je kierował bezpośrednio do nas. Możemy też robić różnego rodzaju spotkania połączone z pokazem produktów, albo przygotowywać stoisko w najbardziej uczęszczanych miejscach. Wszystkie działania, które mogą przyczynić się do zwiększenia naszej sprzedaży, z pewnością będą dozwolone. Ale musimy tutaj również pamiętać o tym, że nikt nie nakłada na nas minimalnej sprzedaży, jaką musimy osiągnąć w każdym katalogu. Jeśli z jakiegoś powodu sprzedaż będzie wynosiła 0 zł, to nic się nie stanie, poza tym, że sami tutaj wówczas nie zarobimy.

Dodatkowe wynagrodzenie

Powinniśmy również wiedzieć, że poza finansami, jakie realnie jesteśmy w stanie zdobyć co 3 tygodnie, bo tyle trwa katalog, mamy również szansę skorzystać z dodatkowych gratyfikacji. Możemy otrzymać różnego rodzaju kosmetyki w korzystnej cenie, możemy przy odpowiedniej wysokości zamówienia, liczyć na dodatkowy opust. Dużym zainteresowaniem cieszą się także programy lojalnościowe, w których możemy liczyć na dodatkowe produkty po niższej cenie, jeśli uzyskamy wyznaczony pułap sprzedaży czy uzyskanych punktów. Co ważne, w nagrodę możemy otrzymać nie tylko kosmetyki, ale także bardzo wartościowe produkty jak chociażby: zegarki, serwisy do kawy czy zagraniczne wycieczki. To wszystko motywuje ludzi do wytężonej pracy, do tego aby sprzedawali jak najwięcej, ale jednocześnie niczego na nich nie wymusza. Każdy sam decyduje jak i gdzie chce sprzedawać, w jaki sposób chce się kontaktować z klientami i co chce robić, aby ich przy sobie utrzymać. Jednak fakt tego, co można dodatkowo zyskać dzięki sprzedaży na odpowiednim poziomie sprawia, że ludzie chcą się angażować i chcą jeszcze bardziej powiększać profity, jakie uzyskują z faktu bycia w gronie konsultantów Avon.

To praca przyjemna, którą możemy wykonywać w dowolnej chwili. Co więcej, nikt nie wymusza na nas, abyśmy poświęcali jej po kilka godzin dziennie czy żebyśmy zamykali się w jakimś biurze. To oznacza, że decydując się na współpracę z Avon, mamy szansę naprawdę zarobić realne pieniądze, a dodatkowo możemy to robić w taki sposób, aby było to dla nas jak najwygodniejsze i najprzyjemniejsze. Wówczas radość z tak uzyskanych pieniędzy będzie jeszcze większa. To też oznacza, że warto się dokładnie zapoznać z warunkami takiej współpracy i zastanowić się, czy to nie będzie coś odpowiedniego dla nas.

Ile można zarobić?

Zazwyczaj jest tak, że zanim zaczniemy jakąś współpracę, staramy się jak najwięcej dowiedzieć o firmie dla której mamy pracować. Jakie są warunki pracy, jakie jest szefostwo, jakie są możliwości finansowe. Im więcej wiemy o takiej współpracy, tym spokojniej do niej podchodzimy, bo wiemy czego się spodziewać. Nie powinno więc nikogo dziwić, że ludzie zanim podejmą współpracę z Avon jako konsultanci, także mają wiele pytań, na które poszukują odpowiedzi.

Najważniejsze finanse

Nie ma co ukrywać, że dla sporej grupy ludzi, którzy chcą podjąć współpracę z Avon, najważniejsze są zarobki, jakie mogą tutaj uzyskać. Dlatego też, to pytanie najczęściej pojawia się na różnych forach, które poświęcone są temu zagadnieniu. Możemy się wówczas dowiedzieć, że zarobek konsultanta Avon opiera się na zasadach wypracowanej sprzedaży. Im wyższa jest dana sprzedaż, tym więcej pieniędzy trafia do konsultanta. Tak za zamówienie do 150 zł konsultant otrzymuje 15% kwoty, ale jeśli złoży zamówienie do 1059,99 zł mamy już upust 30%, a za wszystkie zamówienia powyżej 3060 zł mamy już upust 40%, a więc w naszej kieszeni zostaje 1000 zł i więcej. Oczywiście im bardziej prężne będą nasze działania, tym większa będzie szansa na to, że ta sprzedaż będzie wysoka, a co się z tym wiąże, że wysoki będzie również zarobek. Oczywiście nie można oczekiwać, że już na samym początku uzyskamy tak wysokie zarobki, ale przy zdobyciu kilku stałych klientów, mamy możliwość spokojnie co katalog uzyskiwać kilkaset złotych.

Finanse to nie wszystko

Trzeba jeszcze sobie zdawać sprawę z tego, że wynagrodzenie finansowe, jakie otrzymuje się za bycie konsultantem Avon to nie wszystko. Można jeszcze uzyskać spore upusty na kosmetyki, które w cenie katalogowej występują znacznie drożej. Do tego, pojawiają się różne programy lojalnościowe, które za uzyskanie określonej, wyznaczonej dla takiego programu kwoty, oferują nie tylko kosmetyki, ale także  inne nagrody rzeczowe, które mogą się przydać w domu. Dla najlepszych czekają nawet zagraniczne wycieczki, konferencje, kursy i samochody, a to oznacza, że poza co trzytygodniowym zarobkiem mamy możliwość zyskać znacznie więcej. Nie mówiąc już o tym, że możemy korzystać z różnych kursów stacjonarnych i online, na których dowiemy się jak rozmawiać z klientami, jak prezentować im poszczególne kosmetyki, ale także jak być bardziej pewnym siebie, co także przekłada się na zaufanie, którym obdarzają nas klienci. Avon dla swoich konsultantów ma naprawdę wiele ciekawych ofert, a to oznacza, że warto do niego dołączyć.

Ponieważ same zarobki, które są w stanie uzyskać konsultanci Avon, już są dobrym argumentem do podjęcia współpracy, nie powinno nikogo dziwić, że konsultantów tej firmy przybywa. A jeśli dodać do tego jeszcze wszystkie inne gratyfikacje, także te poza finansowe, to można uznać, że zostając konsultantem w Avon, można naprawdę być zadowolonym. Zwłaszcza, że pracuje się wtedy kiedy się chce, w stylu dla siebie odpowiednim i tak naprawdę w przyjemny sposób poprzez spotkania z ludźmi.