Idealny zapach dla mężczyzny powinien leżeć na nim tak, jak idealnie skrojony dla niego garnitur. Wybór męskich perfum jest obecnie ogromy, dlatego też podpowiadamy jak wybrać te, które zawrócą nam w głowie swoim pięknem.

W wyborze perfum przeważnie kierujemy się ich subiektywnym odbieraniem. Część jest dla nas przyjemnych, część zupełnie nam nie pasuje. Niektóre zaskakują a inne idealnie pasują do męskiego charakteru i stylu. Męskie perfumy powinny przede wszystkim podkreślać wyjątkową osobowość każdego mężczyzny. Dzięki temu, zapach i mężczyzna będą świetnie odbierani przez otoczenie. Wśród męskich zapachów mamy kategorie, oparte na nutach zapachowych. Przeznaczone są dla mężczyzn w różnym wieku i o różnym charakterze. Zapachy możemy sklasyfikować jako drzewne, cytrusowe, korzenne, orientalne, paprociowe oraz szyprowe.

Jakie kompozycje są uznawane za najbardziej pociągające i najchętniej wybierane przez mężczyzn?

Yves Saint Lauren – L’Homme Parfum Intense

Są to niesamowicie interesujące, męskie perfumy. Wyjątkowo podkreślają męskość i silny charakter. To intrygujące połączenie pieprzu, kwiatu pomarańczy i ambry sprawi, że zapach uwiedzie nie tylko mężczyzn ale również otaczające ich kobiety.

Kenzo – Homme Sport

Ta kompozycja zapewne jeszcze przez wiele lat będzie święciła triumfy na rynku męskich perfum. Są to perfumy nazywane mianem klasyka. Połączenie mięty, cytrusów, imbiru i wetywerii sprawi, że skuszą się na nie stu procentowi mężczyźni. Jest to kompozycja jedyna w swoim rodzaju, której urok zachwyci wszystkich.

Diesel – Only The Brave

Kultowa już marka Diesel, sprzedająca najlepsze jeansy na świecie, wprowadziła na rynek zapach równie kultowy, co swoje jeansy. Kompozycja fiołka, cedru, ambry, skóry i cytryny sprawi, że każdy mężczyzna dostanie dawkę odwagi. Zapach Only The Brave swoją magnetycznością sprawi, że trudno się będzie od niego uwolnić.

Dolce & Gabbana – The One For Men

Jedyny w swoim rodzaju duet projektantów, Dolce i Gabbana, stworzył kompozycję tak samo wyjątkową, jak oni sami. Zapach The One For Men to propozycja dla wszystkich mężczyzn, chcących na co dzień uwodzić kobiety. Połączenie bazylii, kwiatu pomarańczy i tytoniu nie pozostawi żadnej kobiety obojętnej.