Jakie produkty wybrać aby we własnym domu móc stworzyć ekskluzywne SPA? Na rynku istnieje pokaźna gama produktów, pozwalająca nam stworzyć SPA w zaciszu własnego domu. Wśród nich są zarówno kosmetyki jak i akcesoria do domu. Przepiękne esencje w nich zawarte sprawiają, że poczujemy się jak w profesjonalnym SPA. To wszystko bez wychodzenia z domu i wydawania gotówki.

Odpowiednie zapachy


Jakie zapachy najbardziej nas rozluźnią? Przede wszystkim aromaty wanilii oraz cytrusów posiadają niezwykłą moc rozluźnienia i ukojenia zmysłów. Zmniejszają one uczucie zmęczenia i dodają sił. Słodkie aromaty dodają optymizmu. Wanilia to nuta tropików, której ciepło regeneruje nasze ciało. Popularną nutą zapachową stosowaną w kosmetykach SPA jest również paczula. Posiada ona ziołowo-ziemny aromat, który w doskonały sposób odświeża a także łagodzi stres. Polecany jest zwłaszcza dla mężczyzn. Kwiat wiśni jest również świetnym wyborem jeśli chodzi o odpowiedni zapach do relaksu. Kojarzy nam się z wiosną, z przyrodą budzącą się do życia. Dzięki temu sami budzimy się do życia i dostajemy dodatkową energię. Nuta zapachowa kwiatu wiśni przywołuje na myśl słońce oraz wiosenną radość. Jej subtelność z pewnością wpłynie na nasz pozytywny nastrój.

Produkty SPA


Jakie produkty warto wybrać? Zacznijmy od świec zapachowych. Dzięki nim w całym pomieszczeniu unosić się będzie wspaniały aromat. Delikatne światło pomoże nam stworzyć niepowtarzalny nastrój. Do kąpieli warto dodać sól, która wzmocni i uelastyczni skórę. Sole do kąpieli występują w różnych zapachach, warto więc wybrać taką, która będzie pasowała do pozostałych kosmetyków których będziemy używać. W kąpieli zastosujmy również peeling. Zarówno peelingi solne jak i cukrowe przyniosą naszej skórze ukojenie.