Używając na co dzień swoich ulubionych perfum, chcemy aby ich zapach towarzyszył nam jak najdłużej. Czy zastanawialiście się kiedyś jak można przedłużyć ich działanie? Marka Federico Mahora przychodzi nam z pomocą, dzięki dostępności kosmetyków perfumowanych. Teraz możecie używać kosmetyków, będących kompleksowym uzupełnieniem waszych ulubionych zapachów.
Produkty Federico Mahora obejmują m.in. balsamy, żele pod prysznic, wody po goleniu czy kremy do rąk. Każdy z nich można dostać w wielu intrygujących zapachach, odpowiadającym perfumom FM WORLD. Wyżej wymienione kosmetyki można podzielić na kolekcję dla kobiet oraz dla mężczyzn. Odpowiadają one zarówno damskim jak i męskim zapachom dostępnym w różnych kolekcjach perfum FM WORLD.

Kosmetyki perfumowane FM WORLD

Weźmy pod lupę kosmetyki perfumowane dla mężczyzn. Jest to jedyna w swoim rodzaju kolekcja na rynku. Dzięki niej można stosować warstwowe nakładanie zapachu, nazwane layerinigem. Oznacza to, iż z każdym kolejnym produktem który zastosujemy, wzmacniamy trwałość ulubionego zapachu a jednocześnie tworzymy harmonijną całość. Na początku stosujemy perfumowany żel pod prysznic, następnie używamy perfumowanego balsamu do ciała, kremu do rąk oraz antyperspirantu. Na samym końcu otaczamy się mgiełką ulubionych perfum. Dzięki layeringowi, nasz ulubiony zapach będzie nam towarzyszył przez wiele godzin.
Przedstawiamy przykładowy zestaw kosmetyków perfumowanych dla mężczyzn opierających się na zapachu PURE 52 FM WORLD:
1.    52 -Żel pod prysznic 200ml FM WORLD
2.    52 -Balsam do ciała 200ml FM WORLDP
3.    52 -Antyperspirant w kulce FM WORLD
4.    52 -Pianka do golenia FM WORLD
5.    52 -Balsam po goleniu 50 ml FM WORLD