Jeżeli masz swój ulubiony zapach perfum czy wodę toaletową z którą nie możesz się rozstać, to koniecznie sprawdź, czy firma której kosmetyki używasz ma w swojej ofercie inne produkty o tym samych zapachu. Zestaw kosmetyków o podobnej nucie zapachowej znacznie przedłuży ich zapach. Niezależnie od tego czy będziesz brać prysznic, czy będziesz balsamować ciało, Twój ulubiony zapach będzie Ci towarzyszył.

Co warto kupić?

Przede wszystkim warto zasięgnąć informacji jakie kosmetyki inspirowane zapachami Twoich ulubionych perfum dany producent ma w ofercie. Najczęściej znaleźć można:
– perfumowany balsam do ciała
– perfumowany żel pod prysznic
– antyperspirant
– wody, balsamy, pianki do i  po goleniu dla mężczyzn
– perfumy do włosów
– roletki i perfumetki
– dezodoranty
Jednak to tylko przykłady, nie każdy producent ma aż tak duży wybór kosmetyków uzupełniających zapachy.

Warto zastanowić się, które z tych kosmetyków używamy na co dzień i tym kierować się przy wyborze odpowiednich produktów. Jeżeli bardzo często stosujemy balsam do ciała, to będzie to doskonałe uzupełnienie perfum. Jeżeli nie chcemy nosić ze sobą dużej butelki perfum, fajnie byłoby zainwestować w jego mniejszy odpowiednik, czyli dezodorant czy roletkę. Wiadomo, że zapach nie będzie tak intensywny i trwały, jednak użycie takiego produktu znacznie przedłuży zapach wcześniej użytych perfum czy wody toaletowej.

Czy warto?

Takie produkty których faktycznie będziemy używać na co dzień, warto kupić i mieć w swojej toaletce. Jednak jeżeli czegoś używamy bardzo sporadycznie, należałoby sprawdzić jak długo takie produkty mogą być używane po otwarciu. Nie które dość szybko tracą swoje właściwości pielęgnacyjne, czy zapachowe i warto wziąć to pod uwagę. Kosmetyki perfumowane idealnie nadają się na prezent.  Będą z pewnością wartościowym upominkiem dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.