Konsultantką Avon może zostać każdy. Wystarczy zgłosić się do Avon online. Wówczas wystarczy wypełnić krótki formularz, dzięki któremu Avon będzie mógł zweryfikować nasze dane. Po poprawnej weryfikacji należy przejść na stronę Avon i przez opcje: klub AVON– nadać hasło dostępu do strefy konsultantki. Każda konsultantka otrzymuje rabaty na produkty i dostęp do specjalnych promocji.

Konsultantka w praktyce

Konsultantka to bardzo przyjemne zajęcie, które nie wymaga dużej ilości czasu. Rejestrując się do Avon tak naprawdę nie mamy żadnego obowiązku. Możemy zgłosić się i nigdy nic nie zrobić – wówczas po roku nieaktywności nasze konto zostaje usunięte. Jeżeli jednak chcemy zamawiać taniej oraz sprzedawać produkty jako konsultantka to przydatne okażą się katalogi Avon. Znajdziemy je w wersji elektronicznej w plikach do pobrania. Taka wersja elektroniczna nie sprawdzi się jednak w czasie sprzedaży – każdy bowiem woli zamawiać produkty z fizycznego katalogu. Nasz opiekun, który wprowadził nas do Avon powinien zadbać o nasz pakiet katalogów na start tak abyśmy mogli aktywnie ruszyć. W późniejszym etapie warto domawiać kolejne katalogi w czasie składania zamówień.

Składanie zamówień w strefie konsultantki

Aby złożyć zamówienie należy zalogować się numerem personalnym i hasłem do strefy konsultantki. Po wejściu w zakładce: złóż zamówienie – będziemy mogli wybrać aktualny katalog i w kolejnym oknie dodać interesujące produkty do zamówienia. Wówczas w tabelce dodajemy kody produktów oraz wprowadzamy ich ilości. Gdy ten etap mamy za sobą w późniejszych krokach będziemy mogli dodać także katalogi oraz sprawdzić przyznany rabat. W Avon rabat zależy jest od naszego obrotu w czasie jednego katalogu. W praktyce możemy mieć od 15% do aż 40% na produkty.

Jak zarejestrować się do Avon?

Rejestracji do Avon możemy dokonać na stronie www.avon.zarejestrujemycie.pl – rejestracja zajmie Nam 5 minut a w ciągu kolejnych kilku godzin otrzymamy dostęp do strefy konsultantki. Warto również poprosić Naszego opiekuna o przysłanie zestawu katalogów 🙂