Na początku warto zaznaczyć, ze firma znana niegdyś pod nazwą FM GROUP Polska, potocznie po prostu FM – na przestrzeni maja 2016 roku zmieniła nazwę, logo i wygląd strony. Dzięki temu teraz FM GROUP znane jest pod nazwą FM WORLD, a sama firma stała się marką międzynarodową o polskich korzeniach. To niesamowite, że firma MLM, która należy do Polaków jest tak niezależną jednostką o charakterze globalnym. Wraz tą dużą zmianą – zmieniło się również kilka innych rzeczy. Jedną z nich są katalogi FM WORLD, których już nie ma kilka – wszystko bowiem znajdziemy w jednym katalogu produktów.

Katalog produktów FM WORLD

Katalog produktów to ogromna korzyść porównując ze starym rozwiązaniem. Kilka katalogów to rozwiązanie niezbyt poręczne, w końcu znajdowała się tam pełna oferta firmy FM GROUP, a ona cały czas się powiększa. Na przestrzeni nowego roku 2017 wchodzić będą kolejne produkty – suplementy diety – to łączyło by się z jeszcze jednym katalogiem. W końcu mieć 7 katalogów z całą ofertą to niezbyt dobre rozwiązanie. Jeden katalog produktów który posiada wszystko to nie tylko wygoda, ale również oszczędność. Każdy katalog FM WORLD dodawany jest jeden gratis do paczki gdy wychodzi nowy. Następne należy już kupić. W sytuacji gdy byłoby ich 7 to cena całkowita wynosiłaby 10zł. W aktualnym stanie rzeczy możemy katalog produktów FM WORLD (dawniej FM GROUP) kupić nawet za 3zł – to ponad 3-krotna oszczędność finansowa i zdecydowanie większa poręczność. Dzięki temu każdy partner może zainwestować w większą ilość i jeszcze efektywniej sprzedawać produkty.

Zarejestruj się i kupuj taniej

Każdy może kupić produkty firmy FM WORLD. Jeżeli ktoś kojarzy firmę jeszcze pod starą nazwą FM GROUP to na pewno dobrze kojarzy sobie jakość wszystkich produktów. W tej sytuacji wielu konsumentów kupowało produkty firmy FM GROUP przez partnerów biznesowych w cenach katalogowych. W aktualnej sytuacji każdy ma możliwość zarejestrowania się w klubie FM WORLD (dawniej FM GROUP). Dzięki temu na start każdy otrzymuje zniżkę i zamawia produkty w specjalnych, hurtowych cenach. To nie jedyna korzyść. Te produkty możemy również sprzedawać innym z marżą która wynosi 43%. To świetna wiadomość dla osób poszukujących łatwego zarobku ponieważ sprzedaż nie zajmuje dużo czasu. Przykładowo w okresie świątecznym wystarczy, że Nasza ciocia kupi 3 perfumy za 45zł dla swoich bliskich pod choinkę. Już w tej sytuacji taki partner zarabia do 50zł. Takich klientów kupujących prezenty w formie perfum i kosmetyków jest multum dlatego warto to wykorzystać. Całkowita oferta i możliwości zarobkowe z FM WORLD warto sprawdzić wszystkie informacje o zaletach i korzyściach rejestracji w FM WORLD.