Kiedy za oknem tropikalne upały, każda kobieta chciałabym idealnie wyglądać, bez względu na temperaturę. Należy pamiętać o tym, iż oprócz wysokiej temperatury na naszą skórę przez cały dzień działają promienie UV. Nie wszystkie kobiety zaopatrzając się w kosmetyki do codziennego make-up’u zwracają uwagę na to, czy są one przystosowane do użytkowania przy intensywnym działaniu słońca. Należy pamiętać, iż nawet przez warstwę podkładu przenikają promienie UV i należy chronić przed nimi skórę.

Krem CC FM GROUP

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na produkty łączące zalety make-up’u z ochroną przeciwsłoneczną, kosmetyki FM WORLD oferują warty uwagi krem CC Colour & Care FM WORLD. Jest to innowacyjny produkt łączący w sobie zalety kremu pielęgnacyjnego, podkładu i filtra przeciwsłonecznego. Doskonale ujednolici koloryt skóry, bez potrzeby stosowania podkładu. Sprawdzi się on nawet w bardzo wysokich temperaturach, ponieważ ma lekką i beztłuszczową formułę, nie zatyka porów i zapewnia poczucie komfortu na cały dzień. Warto dodać, że zawiera również bogatą formułę ekstraktów z mango i papai, cynku, wosku pszczelego oraz witaminy A i E. Dbając o bezpieczeństwo naszej skóry, w kremie został zawarty filtr mineralny o mocy SPF 15, który idealnie chroni przed fotostarzeniem się skóry.


Kosmetyki FM WORLD przedstawiają również produkt dla kobiet które potrzebują make-up’u o większym kryciu. Wartym polecenia jest puder CC Colour & Care FM WORLD. Jest to niezwykle wielofunkcyjny puder, który wyrównuje koloryt, pielęgnuje, chroni skórę i zapewnia doskonałe krycie i idealny wygląd przez cały, nawet upalny dzień. Zawarty w nim filtr SPF 25 z pewnością ochroni naszą skórę przed słońcem. Dodatek białej glinki gwarantuje absorbcję nadmiaru sebum i daje pewność matowej skóry.