Praca bez zobowiązań, w której szef nie stoi nam nad głową? Taka gdzie nikt nie sprawdza czy wyrobiliśmy normę i uzyskaliśmy odpowiednią sprzedaż? Jednocześnie przyjemna, dająca możliwość sprawdzenia się i zarobienia naprawdę konkretnych pieniędzy sięgających nawet powyżej 1000 zł? Wydaje się niemożliwe? A jednak, wystarczy wejść na stronę firmy Avon, odszukać formularz zgłoszeniowy na konsultanta i podjąć z nimi współpracę. Szybko się przekonamy, że była to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć.

Zero opłat

Na samym początku warto podkreślić, że Avon nie bierze żadnych opłat za możliwość zarejestrowania się na ich stronie i dołączenia do grona konsultantów. Na samym początku dostaniemy jeszcze różnego rodzaju materiały, które będą pomocne przy sprzedaży, jak i również podpowiedzi, w jaki sposób możemy zwiększyć ilość swoich klientów i wielkość zamówień. Co ważne, to nie mamy tutaj żadnej minimalnej kwoty jaką musimy zarobić, tak jak nie mamy też minimalnej sprzedaży, jaką musimy uzyskać co katalog. Dla wielu istotną informacją będzie również ta, że jeśli nie złożą zamówienia w jakimś katalogu, to również nic się nie stanie. Nie zarobią, ale też nie będą w stosunku do nich wyciągnięte żadne konsekwencje.

Nic nie jest narzucone

Avon oferuje nam katalogi, które są najważniejsze podczas takiej sprzedaży bezpośredniej. Oferuje nam również próbki swoich produktów, jak i różnego rodzaju materiały, które mogą być pomocne w sprzedaży. Możemy z nich skorzystać, jednak nie mamy takiego obowiązku i nikt nas do tego nie będzie zmuszał, jeśli mieć ich nie będziemy. To w jaki sposób oferujemy ich produkty, jak zdobywamy nowych klientów będzie tylko naszą sprawą, będzie zależało od nas. Nikt nam nie będzie stał nad głową, nie będzie nam mówił co robić, jak robić, ani tym bardziej nie będzie wyciągał żadnych konsekwencji z faktu, że w danym katalogu złożyliśmy niewielkie zamówienie, albo i nawet żadne.

W każdym momencie możemy zrezygnować

Okazało się, że jednak taka sprzedaż nie jest dla nas? Trudno nam jest zaprezentować produkty w taki sposób, aby ludzie chcieli je kupować? A może nie mamy czasu na ich rozwożenie po klientach? Podjęliśmy już decyzję, że chcemy zrezygnować? Możemy to zrobić w każdej chwili, bez żadnych problemów. Tutaj także nie będą na nas nakładane żadne opłaty, nie będziemy musieli niczego zwracać, nikt nie będzie nas na siłę próbował zatrzymać. Wystarczy, że przestaniemy składać zamówienia przez kilka katalogów i automatycznie zostaniemy usunięci z listy konsultantów tej firmy.

To co niewątpliwie przyciąga wielu ludzi do Avon i powoduje, że decydują się oni zostać konsultantami, to fakt, że nie ma tutaj żadnych zobowiązań. Rejestrujemy się za darmo, nikt nam nie mówi jak mamy pracować, nikt nam nie narzuca konkretnych wyników, które musimy uzyskać, a jeśli stwierdzimy, że to jednak nie dla nas, to w każdej chwili, bez żadnych problemów czy kar finansowych, będziemy mogli zrezygnować. Jeśli szukamy pracy, w której będziemy mogli zarobić realne pieniądze, ale jednocześnie nie będziemy musieli się obawiać skomplikowanych umów i zobowiązań, które będą ciężkie do spełnienia – oferta Avon będzie dla nas idealna.