Początkowo firma FM GROUP założona w 2004 roku przez Artura Trawińskiego – teraz już FM WORLD, czyli Polska firma o charakterze międzynarodowym. Już od ponad 12 lat FM WORLD tworzy najwyższej jakości produkty, które zdobyły uznanie na całym świecie. Aktualnie zaangażowanych partnerów tworzących własne struktury w marketingu sieciowym znajdziemy w 46 państwach gdzie FM WORLD posiada własne oddziały. Ta liczba cały czas rośnie, a ilość konsumentów, którzy uwielbiają produkty firmy FM jest praktycznie niezliczona. Jak się okazuje wielu z nich ze względu na brak oddziału we własnym kraju nie ma możliwości bezpośredniego zamówienia produktów. Na szczęście od teraz jest to możliwe!

Cały świat w zasięgu ręki

FM WORLD Distribution to odpowiedź na potrzeby ludzi z całego świata, w szczególności jest to ogromne wsparcie dla osób, które chciały współpracować z FM WORLD rozwijając własną grupę w MLM jednak do tej pory nie miały takiej możliwości. Od teraz partnerzy biznesowi mogą zapraszać każdą osobę do współpracy niezależnie w jakim państwie się ona znajduje. FM WORLD Distribution to również wsparcie dla konsumentów, którzy już teraz będą mogli zamówić swoje ulubione produkty FM WORLD w dowolne miejsce na ziemi. Tym samym FM WORLD staje się jedną z najszerzej działających firm MLM na świecie!

W ramach FM WORLD Distribution partnerzy mogą zamówić darmową przesyłkę już od 400 pkt. na całym świecie lub już od 300 pkt. w Europie – dzięki temu nie będziemy obciążeni dodatkowymi koszami, które w przypadku przesyłek zagranicznych okazują się być zdecydowanie większe.