Firma FM GROUP działa na zasadzie marketingu wielopoziomowego. Marka FM oferuje produkty najwyższej jakości, w różnorodnych kategoriach. Firma FM została założona w 2004 roku przez Artura Trawińskiego. Wyjątkowo dynamiczny rozwój firmy, zarówno w Polsce jak i na rynkach zagranicznych, sprawił, iż powstała spółka FM WORLD. Wysokiej jakości produkty docenione zostały na całym świecie. Jaka oferta dostępna jest w sklepie FM Produkty?

Oferta marki FM World

FUNKCJONALNE KAWY AURILE

W ofercie sklepu FM Produkty znajdziemy produkty FM GROUP, takich jak m.in. perfumy FM, środki czystości, kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe a także wyjątkową kawę i herbatę Aurile. Wśród perfum marki Federico Mahora znajdziemy intrygujące kompozycje zapachowe dla kobiet, mężczyzn oraz młodzieży. Bogata oferta zapachów sprawi, iż z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Pośród szerokiej gamy perfum możemy wyróżnić kolekcję feromonów. jest to kolekcja zapachów wzbogaconych o feromony, dzięki którym zwiększymy swoją atrakcyjność wśród osób płci przeciwnej a także dodamy sobie pewności siebie. Polecamy również kolekcję INTENSE, której zapachy są dodatkowo wzmocnione. Sprawia to, że nasz ulubiony zapach będzie trzymał się na naszej skórze przez znacznie dłuższy czas niż standardowe perfumy. Wśród dostępnych perfum FM GROUP warto zwrócić uwagę na perfumy z kolekcji luksusowej. Kolekcja luksusowa to wyjątkowy zbiór zapachów o intrygujących zapachach. Oryginalne szklane flakoniki podkreślają ich wyjątkowość.

Chemia gospodarcza FM WORLD

środki czystości FM World

W asortymencie firmy FM GROUP znajdziemy najwyższej jakości środki czystości. Ich różne przeznaczenia i specjalistyczne zastosowanie sprawi, że znajdziemy odpowiedni produkt do każdej powierzchni i każdego problemu napotkanego w trakcie sprzątania. Dostępne są również środki do prania, a wśród nich płyny do płukania, prania czy chroniące i czyszczące pralkę.

Oferta kosmetyków kolorowych sprawi, że każda kobieta odnajdzie produkt jej odpowiadający. Rewelacyjne cienie do powiek, łatwe w aplikacji eyelinery, idealne do każdej cery podkłady czy pudry to tylko część oferty produktów FM GROUP, przeznaczonych do make-up’u.