Droga do sukcesu. Luksusowy program samochodowy to program motywacyjny, w którym każdy partner po spełnieniu odpowiednich warunków ma możliwość odebrania luksusowego samochodu marki Mercedes, Porsche i Mazda. Aktualny program motywacyjny to odpowiednik starszego: „Mercedesem po sukces”, w którym warunki były mniej korzystne, a jedynym samochodem do odbioru był Mercedes. Aktualna oferta daje znacznie większe możliwości, a sama dopłata do samochodu z tytułu programu motywacyjnego: „Droga do sukcesu. Luksusowy program samochodowy” jest w stanie pokryć jego pełną wartość. Kolejnym plusem jest możliwość wzięcia samochodu w leasing nie tylko na 4 lata, ale również na 6 lat. Dzięki temu każdy partner w ramach określonego budżetu i dopłaty do samochodu może skorzystać z dodatków do samochodu, które umilą i poprawią komfort jazdy.

Zasady udziału w programie motywacyjnym FM WORLD


Luksusowy samochód można odebrać już ze Złotej Magnolii, czyli poziomu efektywności 21% kończącego pierwszy plan. To na nim dopłata do auta wynosi 1300zł brutto, taka sama sytuacja obecna jest również na kolejnym poziomie tzn. Perłowej orchidei. W tej sytuacji odbierając Mercedesa bądź Mazdę przy odpowiedniej konfiguracji samochodu nic nie będziemy musieli dopłacać. Kolejne poziomy efektywności to większa dopłata do aut, a jednocześnie możliwość odebrania również innych modeli. Dokładne zasady programu znajdują się poniżej.

• Dla kogo: dla Liderów na Poziomach efektywności od Złotej Magnolii do Diamentowej Orchidei
• Start programu motywacyjnego: 11.2016 r.
• Miesiąc bazowy: styczeń 2017 r.

Osiągnięty poziom efektywności pozwala odebrać dany model pojazdu:
Złota Magnolia i Perłowa Orchidea: Mercedes-Benz Klasa A, B, GLA oraz Mazda CX-5 SkyMotion
Amarantowa Orchidea: Mercedes-Benz Klasa C, CLA, C Coupe, C Cabrio, GLC, GLC Coupe oraz Porsche 718 Cayman, 718 Boxster, Macan
Złota Orchidea: Mercedes-Benz Klasa E, GLE Coupe
Diamentowa Orchidea: Mercedes-Benz Klasa S, S Coupe, S Cabrio, GLS oraz Porsche Cayenne Platinum Edition, Panamera 4S

Możliwość wyboru trwania leasingu:
Marka samochodu Leasing
Mercedes-Benz 4, 5, 6 lat
Porsche 5, 6 lat
Mazda 4, 5, 6 lat
Warunki udziału w programie

Złota Magnolia i Perłowa orchidea

Jako Złota Magnolia i Perłowa Orchidea możesz odebrać wynagrodzenie na zapłatę części lub całości raty leasingowej za Mercedesa-Benz Klasa A, B, GLA lub Mazdę CX-5 SkyMotion z napędem na cztery koła i automatyczną skrzynią biegów. Możesz jeździć jednym z tych samochodów, dopłacając niewielką kwotę lub doposażając samochód do dodatkowego wynagrodzenia, jakie wypłaci Ci FM WORLD. Z Poziomu Złotej Magnolii, jeżeli uzyskasz co najmniej trzy razy pod rząd Poziom Złotej Magnolii, przy czym Twoje miesięczne wynagrodzenie w tych trzech miesiącach powinno wynieść co najmniej 2 500 PLN netto, oraz z Poziomu Perłowej Orchidei, jeżeli uzyskasz co najmniej trzy razy Poziom Złotej Magnolii!

DODATKOWE WARUNKI DLA ZŁOTEJ MAGNOLII Zakup własny 100 punktów, 80% obrotu punktowego za zakup produktów od FM WORLD POLSKA, min. 30 000 punktów od FM WORLD POLSKA bądź FM GROUP Mobile.

DODATKOWE WARUNKI DLA PERŁOWEJ ORCHIDEI Zakup własny 100 punktów, wypracowanie min. 40 000 Punktów umownych w Polsce.

Amarantowa Orchidea, Złota Orchidea i Diamentowa Orchidea


Jako Amarantowa i Złota Orchidea masz do wyboru następujące samochody: Mercedes-Benz Klasa C, CLA, C Coupe, C Cabrio, GLC i GLC Coupe (Amarant) lub Mercedes-Benz Klasa E, GLE i GLE Coupe (Złoto) oraz trzy modele Porsche – Porsche 718 Cayman, Porsche 718 Boxster oraz Porsche Macan (Amarant i Złoto). Jeśli osiągniesz Poziom Diamentowej Orchidei, dostaniesz niepowtarzalną szansę, by wejść w posiadanie Mercedesa-Benz Klasa S, S Cabrio lub GLS, Porsche Cayenne Platinum Edition lub Porsche Panamera 4S.

UDOGODNIENIA


Jeżeli Partner Biznesowy osiągnie wyższy Poziom efektywności, spełniając wszystkie warunki Programu Motywacyjnego dla danego Poziomu obowiązujące w miesiącu osiągnięcia tego wyższego Poziomu, wówczas otrzyma wyższe wynagrodzenie z tytułu uczestnictwa w Programie Motywacyjnym.

KOŁO RATUNKOWE!

Jeśli Partner Biznesowy spadnie z Poziomu efektywności, z którego zakwalifikował się do podpisania umowy udziału w programie „Droga do sukcesu. Luksusowy program samochodowy”, to FM WORLD POLSKA (dawniej FM GROUP) wypłaci mu wynagrodzenie przypisane do Poziomu niższego, pod warunkiem spełnienia warunków dodatkowych obowiązujących na Poziomie niższym w miesiącu spadku. Pomoc taką możesz uzyskać aż 3 razy w roku kalendarzowym! Spadek z wymaganego Poziomu efektywności może być tylko o jeden poziom niżej (jednak nie niżej niż na Poziom efektywności Perłowej Orchidei).

Aktualne warunki promocji znajdują się w strefie partnera po zalogowaniu na stronie FM WORLD.