Posiadanie dziecka wiąże się ze sporymi kosztami, jednocześnie im dziecko mniejsze, tym więcej mama spędza z nim czasu w domu, a to może wprowadzać do życia pewną monotonię. Dlatego też, warto wiedzieć, że w każdej chwili można dołączyć do grona konsultantów Avon i naprawdę wiele na tym zyskać.

Idealne dla mam

Warto sobie zdawać sprawę z tego, jak wiele Avon może zaoferować mamom. Z jednej strony, mogą one cały czas być z dziećmi i przy okazji zarabiać. Dołączając do grona konsultantów tej znanej firmy, mają również możliwość spotykać się z różnymi ludźmi. Czy to z innymi konsultantami podczas różnych szkoleń mających na celu podniesienie sprzedaży, czy to z klientami, którym będą przedstawiały ofertę. To powoduje, że taka mama ma większą okazję do wyjścia z domu, a jednocześnie w razie potrzeby może zabrać ze sobą dziecko i nikomu nie będzie to przeszkadzało. Plusem współpracy z Avon jest również to, że można pracować wtedy, kiedy się chce, a więc każdy może tak ustawić swój dzień, aby nic ze sobą nie kolidowało. Dodatkowo nigdzie nie mamy narzucone, ile godzin dziennie musimy poświęcać na pracę związaną z Avon, a więc to wszystko samodzielnie ustalamy.

Możliwość realnego zarobku

Należy również zaznaczyć, że Avon daje możliwość faktycznego zarobku. Im większe będzie jakieś zamówienie, tym więcej pieniędzy zostaje w portfelu konsultanta. To oznacza, że taka mama może uzyskać nawet 400 – 500 zł, składając zamówienie w okolicach 1000 zł. Wydaje się nierealne? Nic bardziej mylnego. Wystarczy mieć zawsze katalog i pokazywać go na spotkaniach rodzinnych, podczas kawy z przyjaciółkami, ale także podczas spaceru z dzieckiem, czy przebywania z nim na placu zabaw. Z jednej strony, w takich miejscach można łatwo znaleźć zainteresowane klientki, z drugiej nawiązując z nimi bliższy kontakt, możemy zyskać koleżanki, z którymi chętnie będziemy spędzać czas. Plus jest taki, że im bliższa będzie taka więź, tym bardziej lojalna będzie taka klientka, a to oznacza, że swoje zamówienia będzie składała właśnie u nas.

Możliwość zadbania o siebie

Mamy, zwłaszcza te początkujące nie mają zbyt wiele czasu, żeby zadbać o siebie. Dołączając do grona konsultantów Avon, nie tylko zyskują możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, ale także mają jeszcze szansę otrzymania za niewielkie pieniądze, kosmetyków które są wysokiej jakości. To oznacza, że będą one mogły korzystać z tych propozycji, kupować kosmetyki po niższej cenie, a dodatkowo w odpowiedni sposób jeszcze dbać o swoje ciało. Korzyści z takiej współpracy jest wiele i jak widać, nie musi tylko chodzić o finanse.

Warto zobaczyć, jaką ofertę dla swoich konsultantów ma Avon. Może się okazać, że im dokładniej się im wszystkim przyjrzymy, tym szybciej zrozumiemy, że Avon jest naprawdę przyjazny mamom. A fakt, że nie ma tutaj żadnych wytycznych, sankcji i że każdy może pracować tak jak chce, sprawia że każda mama będzie mogła taką dodatkową pracę dopasować do siebie i swojego dziecka. A że przy okazji co trzy tygodnie wpadnie jej do portfela trochę pieniędzy – to tym większy plus.