Ciąża to czas, w którym kobiety zdają sobie sprawę z tego, że czeka je w najbliższym czasie znacznie więcej wydatków. Dlatego też, wiele z nich zastanawia się nad tym, w jaki sposób mogłyby sobie dorobić, ale jednocześnie tak, żeby się nie przemęczać i nie narażać dziecka. Na szczęście, jak się okazuje jest taka możliwość i warto sobie z niej zdawać sprawę, nawet jeśli w tej chwili nie widzimy sensu, aby z niej skorzystać. Kto wie, może jednak za jakiś czas zmienimy zdanie.

Avon przyjazny matkom w ciąży

Jeżeli zastanawiamy się nad tym, dlaczego Avon miałby być przyjazny matkom w ciąży, to musimy sobie uświadomić, co on oferuje. Proponuje im współpracę bez zobowiązań, bez żadnych narzuconych norm, bez żadnych opłat. Swobodnie można się zapisać do grona jego konsultantów i zarabiać, ale jeśli w trakcie trwania jakiegoś katalogu, ciężarna nie będzie się czuła dobrze i nie złoży zamówienia, to nic się nie stanie, nikt nie będzie miał do niej pretensji, nie będzie pociągnięta do odpowiedzialności. Stratna będzie tylko ona, ponieważ w danym katalogu nic nie zarobi, ale jednocześnie nie będzie musiała się niczym przejmować. Avon daje możliwość realnego zarabiania, bo im wyższe zamówienie się składa, tym więcej pieniędzy zostaje w kieszeni konsultantki. Dlatego warto mieć kilka stałych klientek, które będą zamawiały po kilkadziesiąt złotych co katalog. Wówczas może się okazać, że uzyskanie co 3 tygodnie 400 – 500 zł na własne wydatki, nie będzie wcale takim trudnym przedsięwzięciem. Warto także podkreślić, że paczka z zamówionymi produktami Avon może być dostarczona do domu konsultanta, a to oznacza, że taka kobieta w ciąży niczego nie będzie musiała dźwigać i nigdzie nie będzie musiała wychodzić, jeśli jej stan zdrowia nie będzie na to pozwalał.

Zawsze jest możliwość awansowania

Jeżeli okaże się, że którejś z mam, ta sprzedaż idzie naprawdę dobrze, że w każdym katalogu uzyskuje świetne wyniki, to może się okazać, że będzie zaproponowany jej awans. Wówczas będzie mogła utworzyć własną grupę konsultantek, dzięki którym będzie mogła zarabiać jeszcze więcej, a dodatkowo będzie mogła jeszcze liczyć na inne profity. Warto spróbować, bo tak naprawdę nic się nie traci, a taka praca związana ze sprzedażą kosmetyków, która jeszcze będzie połączona ze spotkaniami z klientkami podczas kawy, może być naprawdę przyjemna. Nie dość, że będzie gwarantowała co 21 dni przypływ gotówki, to jeszcze pozwoli się rozerwać, porozmawiać z różnymi osobami i sprawdzić swoje możliwości.

Jeśli któraś z ciężarnych szuka dodatkowego zajęcia na czas ciąży, to z pewnością powinna spróbować współpracy z Avon. Może się wówczas okazać, że wyniki jakie będzie osiągała przejdą jej najśmielsze oczekiwania, a co się z tym wiąże, nie tylko podreperuje domowy budżet, ale także podniesie poczucie własnej wartości, widząc że tak bez wysiłku i stresu, jest w stanie zarobić naprawdę spore pieniądze, a do tego jeszcze otrzymać różnego rodzaju nagrody w formie docenienia za włożone tutaj wysiłki.