Ciąża to nie choroba, każdy o tym wie, jednak różnie ona przebiega u różnych kobiet. To oznacza, że są takie, które do ostatniej chwili przed porodem mogą być aktywne zawodowo, ale są też takie panie, które przez całą ciążę muszą leżeć. Perspektywa ta z pewnością nie jest przyjemna, ale może się okazać, że na ten czas uda się znaleźć ciekawe zajęcie. Takie, które pozwoli nie tylko się rozerwać, ale także dodatkowo zarobić, a pieniądze w takim czasie są potrzebne.

Avon jest idealną propozycją

Nie ma znaczenia, do której kategorii matek w ciąży się zaliczamy. Jeśli tylko chcemy sobie dorobić w sposób przyjemny i nie wiążący się z żadnym obciążeniem, to z pewnością dołączenie do grona konsultantek Avon, będzie tutaj idealnym rozwiązaniem. Można katalogi pokazywać wśród rodziny i znajomych, zostawić w zaprzyjaźnionym sklepie, oferować ich produkty przez internet. Możliwości jest tutaj wiele, a to oznacza, że każda kobieta ciężarna znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Co więcej, nie ma tutaj żadnych narzuconych wysokości sprzedaży, a więc wszystko odbywa się bez stresu. Oczywiście im większe będzie złożone zamówienie, tym większy będzie zarobek, zwłaszcza że Avon pozwala zarobić od kilku do nawet kilku tysięcy złotych i to praktycznie bez wychodzenia z domu.

Jak się to odbywa?

ZARABIANIE PRZEZ INTERNET

Udogodnieniem dla kobiet w ciąży z pewnością jest fakt, że klienci mogą składać swoje zamówienie przez internet, telefon, albo od razu na stronie Avon należącej do danej konsultantki. Po złożonym zamówieniu, można zaznaczyć, że paczka z zamówieniem ma być dostarczona do domu, a to daje gwarancję, że przyszła mama nie będzie musiała takiej paczki nosić, a więc niepotrzebnie nie będzie nic dźwigać. Po dostarczeniu zamówienia trzeba je rozdzielić i dostarczyć do klientek. Można to zrobić poprzez zorganizowanie pokazu najnowszych kosmetyków, gdzie klientki przyjdą do domu danej kobiety w ciąży. Z jednej strony otrzymają wówczas swoje zamówienie, z drugiej poznają kosmetyki, które pojawią się w kolejnym katalogu, a z trzeciej będzie się zacieśniała więź między konsultantką, a jej klientkami. Taka lojalna sieć kilku klientek, które co trzy tygodnie będą składały zamówienie na kilkadziesiąt złotych sprawi, że przyszła mama będzie mogła zarobić nawet w okolicach 500 – 600 zł, a takie pieniądze co trzy tygodnie z pewnością będą sporym zasileniem domowego budżetu i spokojnie pozwolą na kupowanie wszystkiego co niezbędne dla dziecka.

Bycie konsultantką Avon, to praca bez zobowiązań, bez stresów, bez szefów patrzących nam na ręce. Jeśli dołączymy do tego grona, to możemy tylko zyskać: regularny zarobek, tańsze kosmetyki dobrej jakości, szkolenia, jak również możliwość skorzystania z różnych programów lojalnościowych, oferujących takie artykuły jak: miksery, kubki, ipody czy nawet wycieczki zagraniczne. Warto zobaczyć co można zyskać z Avon, bo to praca idealna dla kobiet w ciąży, a co więcej spokojnie będzie można ją kontynuować również wtedy, gdy dziecko już się pojawi na świecie. Z pewnością nie będzie to kolidowało z zajmowaniem się takim maluszkiem.