Możliwość zarabiania podczas spotkań rodzinnych, z przyjaciółmi, albo w czasie odbierania dziecka z przedszkola? Wydaje się niemożliwe? A jednak, jeśli przyłączysz się do Avon i zasilisz grono ich konsultantów, to właśnie w ten sposób będziesz zarabiać. Nie ma znaczenia ile masz lat, jaką pracę na co dzień wykonujesz, ile wolnego czasu masz na co dzień. Co więcej, do tego zacnego grona ludzi zarabiających w dowolnej chwili i bez zobowiązań, możesz się dopisać bez względu na to, czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Panowie też tam są i co więcej, także odnoszą sukcesy. Co sprawia, że ludzie tak chętnie zapisują się do współpracy z marką Avon? Dlaczego tak chętnie promują jej kosmetyki?

Ty decydujesz ile zarabiasz

Nikt Ci tutaj nie mówi, że musisz zarobić określoną kwotę, że trzeba sprzedaż konkretną – z góry ustaloną, ilość kosmetyków konkretnego rodzaju, albo że musisz mieć co zamówienie tą samą liczbę klientów. To Ty decydujesz do ilu klientów dotrzesz w danym katalogu, jakie zamówienie złożysz i ile zarobisz. Jeśli dzięki swoim działaniom wśród rodziny, znajomych i w internecie złożysz zamówienie o wartości 1000 zł, to możesz liczyć na zysk w wysokości 300 – 400 zł. Ale to przecież nie wszystko, bo im większą wartość będzie miało Twoje zamówienie, tym większe będą Twoje zarobki, a to oznacza, że możesz zarobić nawet ponad 1000 zł.

Są jeszcze rabaty

Do wynagrodzenia finansowego, musisz jeszcze dołożyć różnego rodzaju rabaty, które dostępne są w każdym katalogu, a więc co 3 tygodnie. Może się okazać, że otrzymasz 40% a nawet 50% rabatu, jeśli zamówisz kilka kosmetyków z jednej linii, w tym jeden wskazany przez Avon. Może się też okazać, że dostaniesz taki rabat przy zamówieniu kilku sztuk różnych perfum. Dodatkowo masz jeszcze możliwość otrzymania w promocyjnej cenie, symbolicznego 1 zł, różne produkty takie jak: tusz do rzęs, lakier do paznokci albo balsam do ciała, jeśli w danej kampanii katalogowej złożysz zamówienie za określoną kwotę np. 400 zł. Co jeśli nie uda Ci się tego osiągnąć, jeśli na koniec kampanii będziesz miał mniejszy zarobek niż ten wyznaczony? Nie stanie się kompletnie nic. Owszem nie otrzymasz wymienionego bonusu w korzystnej cenie, ale jednocześnie też, nie zostaną względem Ciebie wyciągnięte żadne inne konsekwencje. Nie musisz obawiać się jakichś nieprzyjemności, bo ich po prostu nie będzie.

Możliwość zamówienia tańszych produktów

Należąc do grona konsultantów Avon, masz możliwość korzystać z atrakcyjnych ofert cenowych. Będziesz z każdym katalogiem otrzymywać książeczkę z ofertami Netto, a w niej wiele różnych produktów, które będą przecenione. Dodatkowo możesz skorzystać z oferty internetowej, w której także będą zaproponowane różne kosmetyki, ubrania, torebki i artykuły do domu, po znacznie niższych cenach. Jeszcze inną możliwością kupienia tańszych produktów, jest skorzystanie z oferty Demo. W niej znajdują się wszystkie produkty, które swoją premierę będą miały dopiero w kolejnym katalogu. To oznacza, że nie dość, że te produkty możesz mieć szybciej niż cała reszta, to jeszcze możesz je zdobyć w niższej cenie, co także pozwoli Ci zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy.

Ekskluzywne nagrody

Avon dla swoich lojalnych konsultantów, składających systematycznie zamówienia na określone kwoty, ma różnego rodzaju gratyfikacje. Możesz zapisać się do programu PiN, w którym za każde zamówienie złożone powyżej określonej kwoty, otrzymujesz określoną ilość punktów. Następnie te punkty możesz wymieniać na ciekawe nagrody, które mogą Cię zaskoczyć swoją wartością. Drogie torebki, elegancka biżuteria czy lokówki do włosów, to tylko niektóre z nagród, jakie są tam proponowane do wyboru.

Jeżeli zagłębisz się w propozycję, jaką dla swoich konsultantów ma Avon, to szybko się przekonasz, że możesz tutaj wiele zyskać. Nie tylko różnego rodzaju nagrody czy tańsze produkty, ale przede wszystkim masz możliwość zarobienia konkretnych pieniędzy. Co więcej, zarabiasz kiedy chcesz, w jaki sposób chcesz i nikt Ci tutaj niczego nie narzuca. Zawsze warto więc spróbować, bo w razie czego, możesz zrezygnować bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji.