Dowiadujemy się, że niektóre osoby z naszego otoczenia przyłączyły się do marki Avon i współpracują z nią jako konsultanci? Zastanawiamy się nad tym, czy też byśmy tak nie mogli, no bo to przecież i tańsze kosmetyki, i ciekawe nagrody, i możliwość dorobienia sobie. Jednocześnie zaczynamy analizować, czy faktycznie nam się to opłaci, bo przecież nie używamy tych kosmetyków aż tak dużo, żebyśmy musieli na nich oszczędzać. Jednak warto sobie zdawać sprawę z tego, że współpraca z Avon to nie tylko to, co zostało wymienione powyżej. To znacznie więcej, to inne możliwości i dodatkowe gratyfikacje, które mogą się okazać w naszym dalszym życiu znacznie bardziej potrzebne niż tańsze kosmetyki.

Co jest wymieniane na samym początku?

Jeżeli szukamy informacji o tym, czy opłaca się należeć do Avon i razem z innymi konsultantami budować ich potęgę, to z pewnością na pierwszym miejscu pojawi się informacja o możliwości zarabiania. Bo kto nie chciałby bez żadnych wyrzeczeń, pracując tak jak lubi i kiedy lubi, zarabiać co 3 tygodnie dodatkowo 300 – 400 zł, a może i nawet powyżej 1000 zł, składając zamówienia otrzymane od swoich klientów? Praca przyjemna, można spotykać się z ludźmi, a do tego jeszcze można zarabiać na przyjęciach rodzinnych, jeśli tylko pokażemy najnowszy katalog. To wcale nie jest takie trudne, bo wystarczy, że ktoś pochwali nasz zapach, albo kolor lakieru na paznokciach, a my już możemy mu zaprezentować najnowszą ofertę na dany produkt i dla przykładu przedstawić jeszcze inne, podobne propozycje.

Na drugim miejscu są tańsze kosmetyki

krem Care

Nie ulega wątpliwości, że kolejnym argumentem, który ma nas przekonać do tego, że naprawdę warto się związać z Avon, będzie fakt, że dzięki temu możemy uzyskać rabaty na kosmetyki. Jako konsultanci będziemy mieli możliwość zamawiać wiele różnych rzeczy znacznie taniej, a to pozwoli nam naprawdę sporo zaoszczędzić na kupowanych kosmetykach. Do tego, przy zakupie określonej ilości produktów przypisanych do danego katalogu, będziemy mogli liczyć na dodatkowe 40% i więcej rabatu, za ich zakup. Co więcej będziemy też mieli możliwość zamawiania produktów w niższej cenie, zanim pojawią się w regularnej sprzedaży, a to oznacza, że będziemy mieli możliwość ich przetestowania. Dodatkowo możemy kupić więcej produktów z oferty Demo i wówczas będziemy mogli przygotować spotkanie na którym będziemy prezentować tylko te artykuły. Takie działanie sprawi, że nasi klienci poczują się wyróżnieni i chętniej zamówią dane produkty już po tym, jak będą mieli okazję je przetestować.

Mamy możliwości skorzystać ze szkoleń

Ale możliwość dodatkowego zarobku, czy szansa posiadania tańszych kosmetyków, choć z pewnością są kuszące, to jednak nie wszystko co chce i może zaproponować nam Avon. Oferuje nam on różnego rodzaju szkolenia. Możemy skorzystać z takich, które zamieszczone są online, a więc możemy je oglądać w takim momencie, w którym będziemy mieli na to najwięcej czasu i w którym faktycznie będziemy mogli się skupić na tym, co będzie nam przekazywane. Na tak przygotowanych szkoleniach, będziemy mogli się dowiedzieć, jak zwiększyć swoją sprzedaż, w jaki sposób uzyskać efektywniejszą sprzedaż, a także jak zaprezentować dany produkt, aby mieć pewność, że wydobędziemy z niego to co najlepsze i faktycznie zachęcimy do jego zakupu. Warto też wiedzieć, że niejednokrotnie Avon oferuje swoim konsultantom możliwość szkolenia w siedzibach regionalnych Avon. Wówczas nie tylko mamy możliwość uczestniczenia w ciekawych szkoleniach, na których możemy się sporo nauczyć, ale także mamy możliwość poznać inne osoby, współpracujące z Avon. Może się wówczas okazać, że poznamy ciekawych ludzi, z którymi będziemy mogli się wymieniać doświadczeniem, i w ten sposób nawiązać naprawdę fajne przyjaźnie.

Avon to nie tylko możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy czy tańszych kosmetyków. To także ciekawe szkolenia dostosowane do potrzeb różnych osób i możliwość spotkania ciekawych ludzi, którzy z pasją oddają się temu zajęciu. A dla najlepszych z najlepszych czekają ciekawe i wartościowe nagrody, wśród których może znaleźć się nawet i zagraniczna wycieczka.