Zanim zdecydujemy się rozpocząć jakieś nowe przedsięwzięcie, zazwyczaj rozważamy wszystkie możliwości. Zastanawiamy się czy to ma sens, czy to nam się opłaci, czy nie będziemy musieli na to poświecić zbyt dużo czasu. Niewątpienie, takie same wątpliwości mamy, jeśli zastanawiamy się, czy warto przyłączyć się do Avon, czy warto zostać ich konsultantem i sprzedawać ich produkty poprzez sprzedaż bezpośrednią. Jeśli jeszcze potrzebujemy jakichś argumentów przemawiających za tym, że naprawdę opłaca się dołączyć do grona konsultantów tej marki, to nie powinniśmy mieć najmniejszych problemów z ich znalezieniem.

Wygodny sposób na zarabianie

To co z pewnością może nam zaoferować Avon, to wygodny sposób na zarabianie. Możemy sprzedawać ich produkty wtedy, gdy najbardziej nam się to będzie opłacało, gdy będziemy spotykać się z przyjaciółmi, albo stać w kolejce na poczcie. Dodatkowo możemy zamieszczać informacje o produktach na stronie internetowej, albo możemy ogłaszać się na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych. Nie mamy tutaj żadnych obowiązków, jeśli nie złożymy zamówienia w którymś z katalogów, to nic się nie stanie. Zarabiamy tak jak chcemy, kiedy chcemy, a przy dobrze zorganizowanej sprzedaży, może się okazać, że będziemy w stanie uzyskać nawet w okolicach 400 zł. Jeśli tylko złożymy zamówienie na produkty o wartości 1000 zł. Przy dobrej organizacji pracy i korzystaniu z różnych produktów, które mają zademonstrować jakość tej marki, nie będziemy mieli najmniejszych problemów z tym, aby uzyskać sprzedaż w tej wysokości.

Ciekawe rabaty

Niewątpliwie świadomość, że możemy w łatwy sposób sporo zarobić, będzie dobrym argumentem do tego, aby rozpocząć taką współpracę. Jednak jeśli jeszcze będziemy się wahać, to warto się dowiedzieć o kolejnych bonusach, które czekają na osoby zostające konsultantami marki Avon. Przede wszystkim przy zakupach można otrzymać rabaty w różnej wysokości. Nie tylko będą one zależały od wysokości naszego zamówienia, ale może się okazać, że mamy szansę uzyskać 40% rabatu jeśli zdecydujemy się na zakup określonej ilości sztuk konkretnego produktu. Dodatkowo trzeba jeszcze powiedzieć, że taki rabat można też uzyskać za uzyskanie minimalnej ilości zamówienia na dany katalog, który będzie ustalony na np. 200 zł. Jeśli nie uzyskamy takiej sprzedaży, to nic się nie stanie. Nie otrzymamy po prostu rabatu czy bonusowego produktu, ale żadne inne konsekwencje nie będą w stosunku do nas wyciągnięte.

Co oferuje nam program PiN

Jeszcze inną zachętą do tego, aby dołączyć do zespołu konsultantów Avon, może okazać się program lojalnościowy PiN. Składamy zamówienie tak jak zawsze, a za osiągnięcie określonego progu sprzedaży, dostajemy określoną ilość punktów. Następnie tak zgromadzone punkty możemy wymieniać na ciekawe nagrody. Kuferki, walizki, produkty Avon, czy eleganckie komplety sztućców, to wszystko będzie czekało na nas i będzie dla nas jeszcze większą motywacją do działania w celu zwiększenia sprzedaży.

Dla najbardziej zaangażowanych

Jeżeli będziemy naprawdę zaangażowani w naszą sprzedaż, jeśli będziemy osiągali wysokie zarobki, to będziemy mieli szansę dołączyć do grona Liderów. Wówczas będziemy mieli szansę otrzymać tablet, telefon, a nawet służbowy samochód. Co więcej, grupa 25 Liderów, których zespoły będą osiągały największą sprzedaż, będzie miała możliwość skorzystania z dodatkowych gratyfikacji. Są nimi np. wycieczki zagraniczne, udział w konferencji Avon, no i oczywiście dodatkowe gratyfikacje finansowe.

Avon nie tylko daje nam możliwość skorzystania z tańszych produktów, to nie tylko możliwość zarabiania na sprzedaży tych produktów, ale co ważne – daje nam również możliwość rozwoju i awansu. Rozwój będzie polegał na udziale w różnych szkoleniach, czy to związanych ze zwiększeniem sprzedaży, czy to takich które będą miały za zadanie zwiększyć nasz rozwój osobisty. A im lepsze będą nasze wyniki sprzedażowe, tym większa będzie szansa na awans i na to, że uda nam się zarobić jeszcze więcej, a także skorzystać z dodatkowych gratyfikacji poza finansowych, które również prezentują wysoką wartość finansową.