Słyszeliśmy wiele dobrego na temat współpracy z marką Avon na poziomie bycia konsultantem tej firmy, a więc oferowania jej produktów w sprzedaży bezpośredniej innym osobom. Chcielibyśmy sami spróbować takiego sposobu zarabiania, zwłaszcza, że obiło nam się o uszy, że nie wiąże się ono z żadnymi konsekwencjami? Jeśli choć przez chwilę przyszło nam do głowy, że moglibyśmy sobie w ten sposób dorobić, to z pewnością nie pozostaje nam nic innego, jak bliżej zapoznać się ze szczegółami takiej współpracy, tak aby móc się dowiedzieć, jak to wszystko działa i żeby przekonać się, czy to faktycznie nie będzie coś odpowiedniego dla nas.

Możemy liczyć na pomoc przy starcie

Jeżeli decydujemy się na to, aby dołączyć do grona konsultantów marki Avon, to musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nie będziemy tutaj pozostawieni sami sobie. Możemy liczyć na wsparcie Lidera grupy, otrzymamy także materiały pomocne w sprzedaży, takie jak próbki czy siatki, a co więcej będziemy mieli także do dyspozycji specjalne książeczki, z których będziemy mogli się dowiedzieć, w jaki sposób możemy zwiększać naszą sprzedaż, tak aby móc na niej jak najwięcej zarabiać. Co więcej, warto też powiedzieć, że od samego początku będziemy mieli dostęp do różnego rodzaju szkoleń online. Dzięki temu, że zawsze będziemy mogli je oglądać wtedy, gdy będziemy mieli na to dostatecznie wiele czasu. To z nich dowiemy się, jak powinniśmy rozmawiać z klientami, to z nich dowiemy się, jak prezentować konkretne produkty, a także dla kogo przeznaczone są poszczególne linie kosmetyczne. Im więcej wiedzy będziemy na ten temat posiadali, tym większa będzie szansa na to, że będziemy potrafili dane kosmetyki zaproponować odpowiednim osobom, tak abyśmy mieli pewność, że nasi klienci będą faktycznie zadowoleni z tego, co im zaproponujemy.

Każdy ma szansę na awans

Każdy kto podjął decyzję o chęci współpracy z marką Avon jako konsultant, musi sobie zdawać sprawę z tego, że będzie miał szansę na to, aby awansować. Aby było to możliwe musi przez dłuższy czas uzyskiwać sprzedaż na odpowiednim poziomie, a wówczas w takiej sytuacji zostanie awansowany na Lidera. Będzie miał swoją grupę, będzie pozyskiwać nowych konsultantów, którzy razem z nim będą pracować na to, aby grupa uzyskiwała jak najwyższe wyniki sprzedażowe. Od każdej takiej sprzedaży, Lider będzie otrzymywał dodatkowe wynagrodzenie, a to oznacza, że będzie mógł dzięki temu jeszcze więcej zarobić. Wspomnieć tutaj również trzeba, że dla Liderów przygotowane są specjalne szkolenia, w których będą mogli nie tylko pogłębiać swoją wiedzę na temat sprzedaży, ale także będą mogli popracować nad swoim rozwojem osobistym. Dodatkowo taki Lider może liczyć na dodatkowe nagrody poza pieniężne, takie jak tablety czy ipody, a dodatkowo jeszcze może liczyć na zagraniczne wycieczki, specjalne boxy prezentowe czy pakiety vip. Wszystko to dodatkowo potwierdza, że warto zacząć swoją przygodę z Avon na poziomie bycia konsultantem, bo w zależności od naszych umiejętności i samozaparcia, w krótszym lub trochę dłuższym czasie, możemy osiągnąć naprawdę wysokie wyniki i świetny awans.

Dla każdego Klub Róży

Warto wiedzieć, że w Avon mamy możliwość przynależeć do Klubu Róży. Podzielony jest on na 3 poziomy, a każdy z nich możliwy jest do osiągnięcia po uzyskaniu odpowiedniego progu sprzedażowego. Wówczas możemy liczyć na dodatkowe nagrody, na stały upust w wysokości 40%, na darmowe katalogi na cały rok, tak że już ze znacznym wyprzedzeniem będziemy wiedzieć, co będzie zaproponowane za 2 albo i 3 miesiące. To też oznacza, że odpowiednio wcześniej możemy przygotować naszych klientów na ciekawe promocje, które będą się pojawiały w tym późniejszym czasie.

Warto zobaczyć co jest nam tutaj oferowane, zdecydować czy te wszystkie wynagrodzenia i dodatkowe gratyfikacje, które są nam tutaj proponowane, będą dla nas odpowiednie. A dodatkowo fakt, że nie musimy się tutaj martwić żadnymi konsekwencjami czy narzuconymi progami sprzedaży, sprawi że do wszystkiego podejdziemy na spokojnie i w takim stylu, który nam najbardziej będzie odpowiadał.