Jeżeli zastanawiamy się nad podjęciem nowego zobowiązania, to zawsze dokładnie staramy się przeanalizować mocne i słabe strony całej tej sytuacji. Próbujemy wymienić te wszystkie rzeczy, które sprawią, że dana decyzja będzie naprawdę opłacalna i jednocześnie też, wszystkie jej minusy, które sprawiają, że możemy na danej decyzji więcej stracić niż zyskać. Nie inaczej jest w większości przypadków, gdy ktoś zaczyna się zastanawiać nad tym, czy nie powinien przystąpić do konsultantów Avon, którzy zajmują się sprzedażą ich produktów. Co dzięki temu możemy zyskać, a co możemy stracić?

Praca w znanej marce

Zastanawiając się nad tym, co możemy zyskać, jeśli zdecydujemy się na pracę w tej znanej firmie, możemy być pewni, że zyskamy naprawdę wiele. Przede wszystkim będziemy mieli nieograniczony dostęp do kosmetyków wysokiej jakości, które co więcej będą nam sprzedawane w niższej cenie. Jako konsultanci marki Avon, będziemy mogli liczyć na to, że wiele z tych produktów będzie nam sprzedawane po niższej cenie, a dodatkowo jeszcze będziemy mogli liczyć na różnego rodzaju rabaty, za sprzedaż niektórych z tych produktów. Może się wówczas okazać, że jeśli w jednej kampanii katalogowej uda nam się ich sprzedać w ilości kilku sztuk, to będziemy mogli liczyć nawet na 40% rabatu, a to oznacza, że znacznie zwiększymy szanse na uzyskanie naprawdę fajnego zarobku. Dodatkowo przy każdym zamówieniu zyskujemy konkretny próg sprzedażowy. Przy niższych wartościach sprzedaży będzie on miał 15%, 20% albo 25%, przy tych wyższych będziemy mieli już 30%, 35% a nawet i 40% rabatu. To oznacza, że ze sprzedaży jaką osiągniemy, tyle procent z zamówienia pozostanie w naszej kieszeni. Jeśli złożymy zamówienie za 150 zł to w naszej kieszeni zostanie 10 zł, ale już składając zamówienie za 3000 zł nasz portfel zostanie zasilony kwotą ponad 1000 zł. To oznacza, że naprawdę warto poszukiwać najlepszego dla nas sposobu na sprzedaż, tak abyśmy mieli możliwość jak najwięcej zarobić.

Szkolenia przełożą się na zarobek

Warto także wiedzieć, że Avon swoim konsultantom oferuje różnego rodzaju szkolenia, a to oznacza, że będziemy mieli podstawową wiedzę, która pozwoli nam lepiej nakłaniać ludzi do zakupów. Będziemy wiedzieli, w jaki sposób prezentować dane produkty, w jaki sposób nakładać makijaż, tak aby stał się on zachętą do zakupu poszczególnych produktów. Dodatkowo będziemy mogli się z takich szkoleń online dowiedzieć, co możemy zrobić aby nasze oferty docierały do jak największej grupy ludzi i jak to wszystko możemy wykorzystać przy zastosowaniu internetu. Proponowane nam będą również przeróżne szkolenia stacjonarne. Na nich będziemy mogli zobaczyć jak powinno wyglądać takie prezentowanie kosmetyków, ale także będziemy mogli się spotkać z innymi osobami, dla których Avon stał się nie tylko możliwością do dodatkowego zarobku, ale również szansą na to, żeby poznać wielu ciekawych ludzi. Im większa będzie nasza sprzedaż, tym większa będzie szansa, że uda nam się awansować na Lidera i założyć własną grupę. Wówczas nasze zarobki będą jeszcze większe, będziemy mogli liczyć na dodatkowe gratyfikacje finansowe, a co więcej, będziemy mogli liczyć na różnego rodzaju nagrody. Wśród nich smartfon, laptop czy akcesoria kuchenne będą jednymi z tańszych. Dla tych najlepszych z najlepszych przygotowane są jeszcze lepsze nagrody, takie jak samochody, wyjazdy za granicę czy udział w różnych konferencjach, a to oznacza, że im wyżej pniemy się w hierarchii firmy Avon, tym większa będzie szansa, że będziemy mogli na tym naprawdę wiele zyskać.

Jakie są minusy?

Jeżeli zastanawiamy się nad tym, jakie są minusy takiej współpracy, to musimy wiedzieć, że nie ma ich wcale. Pracujemy kiedy chcemy, jak chcemy, zamówienia mamy dostarczone we wskazane przez nas miejsce, czas zapłaty za dane zamówienie mamy odroczony w czasie. W razie problemów możemy liczyć na wsparcie Lidera grupy, a jeśli jakiś kosmetyk jednak nie spodoba się naszemu klientowi, to zawsze będziemy mogli dany produkt odesłać bez żadnych problemów.

Fakt, że dzięki przynależności do Avon możemy tak wiele zyskać i jednocześnie, że nic przy tym nie tracimy, sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na taką współpracę. Dzięki niej, można nie tylko dobrze zarobić, ale także poznać wiele ciekawych osób.

Sposób na zarobek w wolnym czasie

Zdarza się czasami tak, że mamy sporo wolnego czasu i chcielibyśmy go wykorzystać w sensowny sposób, a jeśli przy okazji będziemy mieli możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, to już w ogóle będziemy zadowoleni. Jeśli właśnie chcielibyśmy w ten sposób dysponować swoim wolnym czasem, aby móc cieszyć się dodatkowymi kwotami wpływającymi na nasze konto, to warto się rozejrzeć za takim zajęciem. Zwłaszcza, że Avon ma dla nas naprawdę ciekawą ofertę.

Może bycie konsultantem?

Jeżeli szukamy sposobu na dodatkowy zarobek, przy którym nie będziemy musieli się obawiać zbytnich wymagań, to koniecznie trzeba zajrzeć na stronę Avon. Będziemy tam mieli możliwość podjęcia współpracy jako konsultant, zajmujący się sprzedażą kosmetyków. To oznacza, że dostaniemy specjalne narzędzia, dzięki którym będziemy mogli promować te kosmetyki, a następnie zbierać zamówienia od klientów, którzy będą chcieli dane kosmetyki mieć. Warto tutaj podkreślić, że jako konsultant Avon możemy zarobić naprawdę spore pieniądze, sięgające nawet powyżej 1000 zł. Co więcej, jeden katalog sprzedażowy trwa 3 tygodnie, a więc co tyle dni, mamy możliwość powiększania zasobów swojego portfela. Należy tutaj podkreślić, że im więcej produktów zamówimy, tym więcej w ostateczności zarobimy, dlatego też warto dbać o to, aby w odpowiedni sposób zachęcić do kupowania tych wszystkich kosmetyków.

Pracujemy kiedy chcemy

Plusem współpracy z firmą Avon jest fakt, że pracujemy wtedy, kiedy chcemy. Nie mamy sztywno ustalonych godzin, a to oznacza, że spokojnie możemy promować takie kosmetyki wtedy, gdy mamy na to najwięcej czasu. Dodatkowo zawsze możemy mieć przy sobie katalog i zaprezentować go podczas różnych spotkań. To nie zabiera wiele czasu, a możemy zyskać naprawdę spore zamówienie. Co więcej, nikt nie będzie od nas wymagał deklaracji, że w każdym zamówieniu uzyskamy sprzedaż na określonym poziomie, a to oznacza, że wszystko będziemy mogli robić na spokojnie. Oczywiście powinno nam zależeć na tym, aby ta sprzedaż była jak największa, bo wówczas więcej zarabiamy, ale też jednocześnie, nie musimy się stresować, jeśli w jakimś katalogu w ogóle nie złożymy zamówienia.

Wszystko dokładnie rozpisane

Musimy wiedzieć, że wszystko będzie dokładnie rozpisane. Od razu uzyskamy informację, w jakiej wysokości będziemy mieli opust, jeśli osiągniemy konkretną sprzedaż. To oznacza, że będziemy mogli rozważyć, czy nie opłaci nam się dobranie jakiegoś produkty, aby zwiększyć zamówienie o kilka złotych, bo wówczas może się okazać, że wejdziemy na wyższy próg, a więc będziemy mieli większy zarobek. To może sprawić, że w ogólnym rozrachunku zyskamy nawet kilkadziesiąt złotych.

Warto zobaczyć jak wygląda taki dodatkowy zarobek w Avon i czego można się po nim spodziewać. Może się okazać, że bycie konsultantem tej firmy da nam nie tylko wiele radości, ale także pozwoli nam na zarobienie realnych pieniędzy, które będziemy mogli wydać na to, na co będziemy mieli ochotę. Im szybciej zaczniemy taką współpracę, tym szybciej będziemy mogli się cieszyć z dodatkowych pieniędzy.

Wyjątkowe zapachy w AVON

Kobiety kochają piękne zapachy! Dobrze dopasowane perfumy idealnie komponują się z każdą stylizacją – na zakupy, na piknik z dziećmi, na randkę, a nawet na ślub. Każda z nas powinna dobrać do siebie charakterystyczny zapach – idealne połączenie nut zapachowych – który podkreśli nasza urodę, osobowość, charakter i wydobędzie ukryte pokłady piękna. Nie da się ukryć, że perfumy są bardzo ważnym elementem stylizacji i fenomenalnie podkreślają całość – są niczym wisienka na torcie, bez której efekty końcowe nie byłyby tak zachwycające.

Jak dobrać idealne perfumy?

To trudne zadanie, które wymaga pewnej fachowej wiedzy. Warto sobie uświadomić, jak zasadniczo dzieli się perfumy dostępne na rynku, jak klasyfikuje się nuty zapachowe i na co zwrócić uwagę, dopasowując je do siebie i swoich potrzeb (no i osobowości!). Zasadniczo wyróżnia się trzy nuty zapachowe (głowy, serca i bazową), a biorąc pod uwagę warianty całościowe – przede wszystkim zapachy kwiatowe, szyprowe, cytrusowe i orientalne. Szeroki wybór perfum każdego typu znajdziesz w AVON!

Po pierwsze – zapachy kwiatowe

To idealny zapach romantyczek i uroczych dziewcząt! Zapachy kwiatowe są bodaj najpopularniejszym typem perfum. Jaki są? Niezwykle delikatne, lekko zmysłowe, bardzo subtelne. Wszystkie kwiatowe aromaty łagodnie łaskoczą nozdrza, uroczo otulając swoją właścicielkę… Dominującą nutą głowy jest w tym przypadku zapach jakiegoś konkretnego kwiatu lub ich połączenia, a zatem całego bukietu kwiatowego. Perfumy tego typu – kwiatowe – dość często łączy się w bazie czy sercu z subtelnymi nutkami owocowymi czy piżmem. W AVON wśród zapachów kwiatowych znajdziesz m.in. Summer White Paradise, Avon Pure dla Niej, Incandessence, Rare Pearls czy Celebre.

Po drugie – zapachy szyprowe

Zapachy szyprowe są z kolei mocne, bardzo ciężkie, intensywne. Nie łaskoczą, ale cudownie drażnią zmysł węchu – są idealne dla kobiet, które uwielbiają podkreślać swój seksapil. Takie perfumy są doskonałym uzupełnieniem pięknej sukni wieczorowej. Skąd biorą się te niepowtarzalne, niezwykle intensywne nuty zapachowe?  Producenci wykorzystują w tym przypadku… aromat mchu dębowego. Następnie łączą go zwykle z paczulą, różą oraz żywicą. W AVON wśród kobiecych szyprowych zapachów znajdują się m.in. Passion Dance, Avon Dreams i Premiere Luxe.

Po trzecie – zapachy cytrusowe

Cytryny, limonki, pomarańcze – to owoce pełne soczystości i pysznych soków. Takie też są zapachy cytrusowe – bardzo orzeźwiające, lekkie, idealne na lato. Jeśli choć raz wyiskałeś sok ze świeżych owoców, wiesz, o co chodzi! Producenci wykorzystują do ich produkcji najlepsze olejki eteryczne, które są powoli tłoczone z cytryn, limonek, bergamotek. Do cytrusowych aromatów w AVON należą np. woda toaletowa Scent Essence czy Perceive Dew (w wydaniu delikatnie morskim) oraz pełna życia Peace&Love Attitude.

Po czwarte – zapachy orientalne

Zapachy orientalne są podobne do szyprowych pod względem ciężkości. Producenci wykorzystują w ich produkcji najlepsze aromaty korzenne. Można w nich poczuć lekkie nuty żywicy, cynamonu czy kardamonu. Do takich zapachów w AVON należą Eve Alluring, Pur Blanca Elegance czy Little Red Dress.