Dekorowanie ścian w kuchni czy łazience nie jest prostym wyborem, dlatego proponujemy Państwu kilka produktów, które mogą ułatwić Wam wybór. Płytki Componer jakie proponujemy przy aranżacji wnętrz dobrze sprawdzą się w kuchni i wprowadzą przyjemny klimat.

Płytki ceramiczne Midas Componer

A-CGL06-XX-029Midas Componer to jedna z propozycji dekorowania ścian. Różne rodzaje oraz rozmiary płytek ceramicznych pozwalają stworzyć ciekawą aranżację wnętrz. Do uzyskania ponadczasowego, eleganckiego stylu zalecamy połączyć kompozycje prostokątne i kwadratowe. Płytki Ceramiczne Midas są ze szkła dzięki czemu uzyskujemy w pomieszczeniu świeżość, co nie mogą mam zapewnić płytki ceramiczne. Szkło z którego są wykonane płytki jest odporne na uszkodzenia. Nadają się do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. Dużym zaletą płytek Componer jest ich mrozoodporność, dzięki czemu sprawdzą się również w ekstremalnych warunkach. Kolekcja obejmuje 7 wzorów w pięciu formatach: 123×61, 123×123, 185×185, 247×123, 247x247mm.
Zalecana grubość fugi: 1 mm.

Polecamy też Państwu dekorowanie ścian w salonie czy sypialni płytkami ceramicznymi Midas Componer. Dzięki dużej palecie kolorów czy wielkości płytek można utworzyć własną mozaikę, aby uzyskacie oryginalny, niepowtarzalny wystrój wnętrza.