Wiele kobiet poszukuje ciekawych rozwiązań na swoje paznokcie. Paznokcie zrobione hybrydom to ciekawa alternatywa dla zwykłych lakierów, żeli i tipsów. To co przemawia na korzyść hybrydowych paznokci to przede wszystkim fakt że raz dobrze wykonana hybryda utrzyma kolor paznokcia w perfekcyjny sposób aż do 4 tygodni. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych koncepcji na hybrydowe paznokcie jednak są one na tyle uniwersalne że można z nich korzystać również przypadku zwykłego lakierowania. Zapraszamy do komentowania i wyrażania własnych koncepcji na temat paznokci hybrydowych a także przedstawienia własnych pomysłów dotyczących malowania paznokci.

Modne zdobienia

Pierwsza koncepcja na paznokcie to złoto które powoduje że paznokcie wyglądają na bogato i dostarczają kobiecie wiele walorów ekskluzywnej damy. Sam lakier oczywiście hybryda z brokatem. Na jednym z paznokci umieszczony jest świetlisty lakier hybrydowy, który można porównać do lustrzanego odbicia. To co tak naprawdę wyróżnia i sprawia że te paznokcie Są wyjątkowe, to te nałożone na paznokcie elementy wyglądające jak małe diamenciki. Dlatego właśnie każdy może pozwolić sobie na taki luksus i sprawić że każdy dookoła będzie zazdrosny o tego typu paznokcie. Należy jednak przy tym pamiętać aby plastikowe elementy zakładane były przed wysuszeniem lakieru bądź umiejscowieniem paznokci pod lampę hybrydowa tak aby konkretne elementy na stałe przyczepiło się do paznokci.

Malowanie paznokci

Kolejne dwie koncepcje to już niedużo urozmaicenie ale widoczna skromność na paznokciu, która przejawia się bardzo łatwym wykonaniem niezależnie na jaki typ lakieru decydujemy się przy malowaniu paznokci. Tutaj największą zaletą jest przede wszystkim to że paznokcie malowane jednolitymi kolorami podobnymi do czerwieni to przede wszystkim Seksapil który przejawia się na zrzucenie uwagi płci przeciwnej. Bardzo często kobiety mające paznokcie zapominają o jednolitym kolorze i chciałam aby ich paznokcie były jak najbardziej atrakcyjne i przy tym wręcz przesadzają nakładając bardzo wiele elementów na paznokcie i sprawiając że mają być one bardzo długie. Jednak ta metoda podoba się jedynie kobietą, a mężczyźni wolą proste rozwiązania które mają spowodować że kobieta będzie wyglądała bardzo seksownie i jednolite paznokcie bardzo ułatwiają to zadanie sprawiając że każdy mężczyzna zwrócił na mnie uwagę. Tutaj w szczególności sprawdza się kolor czerwony który po pomalowaniu każdego paznokcia jest kolorem namiętności. Różowy kolor jest również bardzo dobrym pomysłem na przedstawienie własnej osoby I wyrażenie siebie o tym świadczy zdjęcie przedstawiony obok. Kolorami które również przyciągają seksapilem są niebieski i czarny. Choć te dwa ostatnie nie są aż tak wyraziste jak kolor czerwony Czy różowy to i tak sprawdzają się świetnie w każdej sytuacji. Jeżeli zależy kobiecie malejącej paznokcie na tym, aby uzyskać jak najbardziej seksowny efekt, to pomalowanie paznokci innym kolorem niż zawsze będzie dobrym pomysłem. Aby wprowadzić różnego rodzaju zmianę tak aby zarówno mężczyzna czuł się dobrze jak i sama kobieta malująca paznokcie. Lakiery hybrydowe z natury są raczej grube i nakłada się ich więcej niż zwykły lakier dostępne w sklepach dlatego osiągnięcia jak największego seksapilu lakiery zwykłe sprawdzą się naprawdę bardzo dobrze.