Dodatkowe pieniądze na wymarzone wakacje pod palmami, kurs tańca towarzyskiego, rower miejski z uroczym wiklinowym koszykiem, zestaw narzędzi ogrodowych, najnowszy model iPhone albo cudowna marynarka z eleganckiego butiku – któż z nas o tym nie myśli! Każdy ma swoje marzenia, do których realizacji brakuje nam często tylko jednego – gotówki. Na ogół zarabiamy tyle, by zadbać o swój byt i podstawowe potrzeby, a od czasu do czasu pozwolić sobie na coś wyjątkowego, ale rzadko kto na co dzień może sobie pozwolić na spełnianie swoich zachcianek.

Zarobki na przyjemności

Jeśli chciałbyś cieszyć się swoimi zarobkami i czerpać pełną satysfakcję z pracy, zdecyduj się na własna działalność gospodarczą i zostań swoim własnym szefem. To fenomenalne rozwiązanie dla wszystkich kreatywnych i energicznych osób, które mają głowę pełną pomysłów i odwagę do realizacji swoich marzeń. To gwarancja zadowolenia – w końcu będziesz pracować na swoich zasadach i absolutnie nikomu nie będziesz musiał się z niczego tłumaczyć – a także wyjątkowa okazja, by cieszyć się realnym wpływem na wysokość swoich zarobków. Jeśli to Ty będziesz swoim sterem, żeglarzem i okrętem, nic nie będzie Cię powstrzymywało. Angażując się i poświęcając odpowiednio dużo pracy, masz okazję osiągnąć niesamowite efekty, cieszyć się realnymi zyskami i czerpać radość z tego, co będziesz robić na co dzień.

Praca czy przyjemność?

Ta opcja jest fenomenalna również pod tym względem, że będąc swoim własnym szefem, możesz sprawić, że praca stanie się… przyjemnością. Będziesz robić to, co kochasz i co daje Ci przyjemność, a jednocześnie będziesz mieć z tego realne zyski – chyba nie można sobie wyobrazić lepszego scenariusza na życie!

Własna działalność – dla kogo?

Ten typ pracy sprawdzi się w przypadku przedsiębiorczych, odważnych osób, które dzielnie zmierzają do realizacji celów i nie boją się podejmować życiowych wyzwań. Jeśli masz jakąś pasję i chciałbyś nią podzielić się ze światem, próbuj i działaj, a z pewnością nie pożałujesz. Jeśli natomiast nie jesteś do końca przekonany, co mógłbyś zaproponować światu, a jednocześnie nie uśmiecha Ci się praca dla kogoś na etacie, jest jeszcze jedna możliwość!

Inna opcja

Jeśli trochę przeraża Cię odpowiedzialność, która wiąże się z własną działalnością gospodarczą, pomyśl o rozwiązaniu pośrednim i np. zdecyduj się na karierę konsultantki. To bardzo dobra opcja dla kreatywnych osób, które obawiają się ryzyka, jakie niesie za sobą zakładanie swojej własnej firmy. Pracując w charakterze konsultantki, również jestem swoim własnym szefem – decydujesz o czasie poświęcanym na obowiązki, pracujesz według wytyczonego przez siebie scenariusza i samodzielnie kreujesz poziom miesięcznych zarobków, a jednocześnie nie ponosisz z tego tytułu żadnej odpowiedzialności. Nie musisz nikomu nic płacić, nie musisz spełniać żadnych norm ani wykonywać powierzonych odgórnie zadań.