Salon to jedno z najważniejszych miejsc w domu, miejsce wypoczynki i relaksu, w którym spotykają się domownicy, dzieci bawiące się w otoczeniu dorosłych. W salonie także przyjmujesz gości z okazji różnych przyjęć okolicznościowych. Warto zatem zadbać o atrakcyjny wystrój i aranżację wnętrz, która podkreśli niezwykły charakter tego wyjątkowego miejsca. Wprowadzenie ciepłego nastroju do salonu może przynieść wiele korzyści, jeszcze więcej może Nam dać produkt, który zdobi przestrzeń i nadaje mu wyjątkowości. Właścnie dlatego mamy dla was kilka propozycji, których wprowadzenie do wnętrz może okazać się niezwykle przydatne.

Podłoga bambusowa CLIK


Podłoga bambusowa CLIK jest najwyższej jakości podłogą wykonaną z bambusa. Dzięki ciekawym kolorom uzyskujemy ekskluzywny wygląd pomieszczenia. Podłoga bambusowa jest dwa razy twardsza od podłogi dębowej. Jest przyjazna dla alergików jak i dla dzieci. Powierzchnia woskowana i lakierowana co pozwala uniknąć wpływ warunków zewnętrznych.

Listwa przypodłogowa PERFEKT


Perfekt listwa przypodłogowa jest nowoczesną stylizacją. Prosty kształt listwy i biały kolor pasuje do każdego wnętrza. Dostępna w różnych kolorach.

Panele ścienne 3D VIA


Panel ścienny 3D VIA to bardzo praktyczne zastosowanie w przypadku dekorowania wnętrz. Pozytywny wygląd i duże możliwości wizualne aranżują przestrzeń wielu domów. Panel ścienny to także dobry pomysł na wykończenie wnętrz w przypadku nierównych ścian. Szybki i prosty montaż w połączeniu z łatwym malowaniem sprawia, że 3D VIA sprawdzą się w każdego typu pomieszczeniach

Medalion DUNIN


Medalion to panel dekoracyjny, który nada Twojemu wnętrzu elegancki wystrój, wyłącznie do użytku wewnętrznego, wykonany z Polystaru. Jest to materiał lekki choć twardy, wodoodporny, ale także dźwiękochłonny. Medalion jest łatwy w montażu jak i w cięciu. Można go malować farbami do wnętrz. Doskonale nadaje się do wykonania podświetlenia LED co nada pomieszczeniu oryginalny wygląd.