Dzień Matki bliża się wielkimi krokami. To wyjątkowe święto dla każdego z nas i obchodzone jest w różnych krajach na całym świecie. W Polsce święto to przypada na 26 maja i to właśnie tego dnia obdarowujemy nasze mamy prezentami czy drobnymi upominkami. Dzieci zwykle robią własnoręcznie laurki, a w szkołach i przedszkolach organizowane są występy dla wszystkich mam. Jeżeli brak Wam pomysłu na prezent, to mamy dla Was kilka ciekawych propozycji. Jeszcze zdążycie pójść na zakupy, albo zamówić prezent przez internet. Waszej mamie z pewnością będzie bardzo miło.

Dobra książka


Książka jest dobra na wszystkie smutki i troski. Jeżeli mama jest miłośniczką czytania z pewnością ucieszy ją taki prezent. W wielu księgarniach wystawione są bestsellerowe tytuły, więc na pewno nie będziecie mieć problemu z wyborem. Kierujcie się tym co mama lubi. Jeżeli jest miłośniczką kryminałów, to postawcie własnie na ten rodzaj. Jeżeli nie wiecie, jakie książki lubi, to podpatrzcie co stoi u niej na półce i idźcie w podobną stronę. Może warto też zapytać jej przyjaciółki, a może tata pomoże. Z pewnością wybierzecie dobrze!

Perfumy

NOWE LOGO FM WORLD

Jeżeli chcemy zrobić mamie prawdziwą niespodziankę, doskonałym wyborem będą z pewnością perfumy. Oryginalny zapach podkreśli jej osobowość, a oryginalny design flakonika z pewnością będzie pięknie prezentował się na półce. Jeżeli nie możecie pozwolić sobie na wydanie kilkuset złotych na te najbardziej znane i pożądane marki, to warto zwrócić uwagę chociażby na perfumy z FM WORLD sygnowane przez Federico Mahora. Znakomitym pomysłem będzie kolekcja Luksusowa. Ceny nie są bardzo wygórowane, a zapachy bardzo trwałe i można wybrać coś na prawdę ładnego. Jeżeli jednak ta cena przewyższa Wasz budżet, to nic straconego. Można zainwestować np. w wodę perfumowaną, która jest znacznie tańsza. Warto rozważyć tutaj produkty AVON, które kształtują się w cenach już od około 20zł.

Kosmetyki


Jest to znakomity pomysł na prezent dla kobiet w każdym wieku. Dobry krem do twarzy, czy oryginalny i ładnie pachnący zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych z pewnością ucieszy każdą mamę. Rynek kosmetyczny jest w tej chwili bardzo duży. Można wybrać na prawdę świetne zestawy w bardzo przystępnych cenach.

Czekoladki oraz dobra kawa lub herbata


Jeżeli chcecie podarować słodkości, lub mama jest kawoszem, albo uwielbia herbatę, to z pewnością ucieszy ją dobra i aromatyczna kawa lub elegancki zestaw czekoladek. Wybór jest bardzo duży, a jeżeli nie możecie się zdecydować, to doskonałym wyborem może być marka AURILE. Przepyszna, aromatyzowana kawa lub herbata znakomicie sprawdzi się na prezent dla najbliższej osoby.

Wspólne wyjście np. do kosmetyczki


Znakomitym pomysłem na prezent może być także wspólnie spędzony czas z mamą np. u kosmetyczki lub kawiarni. Jeżeli już nie mieszkamy z mamą taki prezent z pewnością ją ucieszy. Spędzicie więcej czasu razem, a mama poczuje z pewnością, że nadal jest dla Ciebie ważna. Kobietom łatwiej namówić mamę na wspólne wyjście do kosmetyczki czy do spa, ale panowie też mogą wymyślić coś oryginalnego. Może obiad w restauracji? Albo wspólne wyjście do kina na jakiś dobry film? Miły dzień z towarzystwie mamy to z pewnością idealny pomysł na prezent!

Pamiętajcie, nie ważne co wymyślicie – liczy się gest i pamięć. Myślę, że każda mama ucieszy się nawet z życzeń czy kwiatów. Tak wiec jeżeli nie masz pomysłu na prezent, albo najzwyczajniej w świecie brakuje Ci funduszy, to z pewnością serdeczne życzenia i wspólna kawa w zupełności wystarczą.